Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.9 22 0.5
ΚΟΡΙΝΘΙΑ 40909
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
Καταρχάς να ξεκαθαρίσω ότι είμαι παλιός πελάτης του συγκεκριμένου κάμπινγκ και έχω διαμείνει είτε σε σκηνή είτε ως επισκέπτης σε τροχόσπιτο φίλων,πάρα πολλές φορές μέχρι και το καλοκαίρι του 2013. Έκτοτε έχω νοικιάσει ένα σπίτι δίπλα ακριβώς και κατεβαίνω στον χώρο του κάμπινγκ με τον 5χρονο γιό μου για να πάρω ένα παγωτό απ'το μίνι μάρκετ αλλα και να το περπατήσουμε..αναπολώντας τα παλιά ίσως!

Είναι ένα κάμπινγκ πολύ κοντά απ'την Αθήνα που προσφέρεται κυρίως για χαλάρωση.

Η παραλία είναι αρκετά καλή (βοτσαλάκι και άμμος με το που μπαίνεις) και η θάλασσα καθαρή (μοιραζόμαστε την ίδια παραλία με το κάμπινγκ και ένα ξενοδοχείο δίπλα). Αυτός είναι και ο βασικός λόγος που δε φύγαμε με την οικογένεια μου απ΄την περιοχή, κοντεύουμε 10χρόνια! Οι εγκαταστάσεις του είναι καλοδιατηρημένες και καθαρές ακόμα και τώρα (μάτια έχω και βλέπω είπαμε).

Είχε κτίρια που μαγειρεύαμε μέσα και δε θυμάμαι ποτέ να είχα θέμα με την χωρητικότητα των ψυγείων.2 κτίρια είχε για το μαγείρεμα και συνολικά 5 ή 6 μεγάλα ψυγεία,πέρα απο καταψύκτες.

Επίσης μας παραχωρούσαν δωρεάν τραπέζι και καρέκλες όταν το ζητάγαμε μέχρι να φύγουμε.

Πάρα πολυ ευγενικό προσωπικό ακόμη και τώρα (πληθυντικός και με το “σας” και ας είμαι μικρότερος τους).

Αυτό που με έστειλε τελείως όμως και με έκανε να κάτσω να γράψω αυτές τις αράδες είναι ένα επιθετικό (γενικό κατ'αλλα) πόστ κάποιου νωρίτερα περι “απαγόρευσης του ψησίματος είναι παπαρ...,ενοχλούνται οι hi society και καλά και ότι το κάμπινγκ είναι παρεούλα,ψησιματάκια και μπυρίτσα.“ και διάφορα άλλα ωραία στην αρχή ότι είμαστε άσχετοι..

ΣΟΒΑΡΑ ρε μεγάλε;; Εμείς οι υπόλοιποι που δε γουστάρουμε την τσίκνα σου είμαστε βλάκες; Ηigh Society ε;; Τι έγινε σου φταίνε όλοι οι άλλοι; Κάρβουνο; Και παρ'ολα αυτά έμεινες;;; Και εμείς λες ότι δε ξέρουμε να κάνουμε κάμπινγκ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Ένα έχω να πω, ΕΥΤΥΧΩΣ το συγκεκριμένο κάμπινγκ δεν είχε μαζέψει καθαρόαιμους φωνακλάδες Ελληναράδες σα τον συγκεκριμένο.

Καλό καλοκαίρι.

Κ.Δ.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 4595

Yesterday 7206

Week 22679

Month 156748

All 12482772

Αυτή τη στιγμή online 200 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4595

Yesterday 7206

Week 22679

Month 156748

All 12482772

Αυτή τη στιγμή online 200 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions