Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 19 0.5
ΗΛΕΙΑ 55555
Καλησπέρα, δε θα βαθμολογήσω το camping γιατί απλώς περάσαμε να το δούμε και δε μείναμε τελικά. Απλώς θέλω να μοιραστώ και εγώ κάποια πράγματα που είδα εκεί και μου κάνανε εντύπωση, θετική και αρνητική.
Με το που φτάσαμε και πήγαμε να δούμε το camping μας υποδέχτηκε ένα ψηλό, ξανθό παιδί στη reception ο οποίος ήταν ευγενέστατος. Και το λέω αυτό επειδή κάπου διάβασα για αγένεια, κάθε άλλο αυτό που είδαμε εμείς.
Το camping ήταν γεμάτο από κόσμο. Αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση όμως είναι ότι δεν είδα πουθενά θέση με σκιά. Και εννοώ πουθενά, όχι άδεια θέση με σκιά, οποιαδήποτε θέση. Και δεν ξέρω επειδή δεν είδα κάποιον να το τονίζει αυτό (που κατά την άποψη μου είναι μεγάλης σπουδαιότητας) μήπως κάτι δεν είδα εγώ καλά δεν ξέρω. Πάντως μου έκανε εντύπωση...
Η καθαριότητα στις τουαλέτες σε νορμάλ πλαίσια, βέβαια στους εξωτερικούς χώρους είδαμε κάποιους κανιβαλισμούς στους κάδους με ξεσκισμένα σκουπίδια εκτός...
Τιμές οκ για δεδομένα Αυγούστου 2 άτομα, σκηνή και αυτοκίνητο €20.
Η παραλία της περιοχής πολύ όμορφη αλλά φέτος είχε συνέχεια κύμα (τουλάχιστον τις μέρες που μείναμε εμείς - σε άλλο camping της περιοχής - θα βρείτε και εκεί την κριτική μου).
Ευχαριστώ :)

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
12 Αυγούστου 2016
Αναχώρηση
12 Αυγούστου 2016
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 5976

Yesterday 6270

Week 24707

Month 103521

All 12608639

Αυτή τη στιγμή online 265 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5976

Yesterday 6270

Week 24707

Month 103521

All 12608639

Αυτή τη στιγμή online 265 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions