Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.9 35 0.5
Hot
ΗΛΕΙΑ 62869
(Ενημερώθηκε: 30 Αυγούστου, 2015)
Γενική βαθμολογία
 
1.3
Σκιά
 
1.5
Καθαριότητα
 
1.5
Παροχές
 
1.5
Τοποθεσία
 
0.5
Γενικά ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΟ!
φανταστείτε πήγαμε εκεί αρχικά για 14 μέρες άλλα καθίσαμε τελικά 6 ...

Αρχικά σαν τοποθεσία δεν μέτραγε καθόλου ειδικά η παραλία ήταν σαν ένας ρηχός βάλτος να σας δώσω να καταλάβετε για να σε φτάσει το νερό μέχρι τον λαιμό έπρεπε να περπατάς 10-15 λεπτά (άντε μην πω 20 και φανώ υπερβολικός) ακόμα 4 στις 6 μέρες που καθίσαμε είχε πολύ κύμα ώστε να μην σου κάνει καν αίσθηση να μπεις για μπάνιο...επίσης επειδή μου αρέσει να περνώ την μάσκα μου και να χαζεύω τον βυθό θα ήθελα να διευκρινίσω ότι όσοι είναι λάτρες αυτής της δραστηριότητας καλύτερα να μην πάνε εκεί αφού το μονό που είχε στο βυθό ήταν αμμο ..τελος όσον να άφορα την παραλία ήταν κατακλυσμένη από ξαπλώστρες η μια πάνω στην άλλη μέχρι και σε στενά σημεία της παραλίας ώστε δεν σου αφήναν καν χώρο να περάσεις ..(ένα σχετικά κάλο σημείο της παραλίας είναι ακρη ακρη που είχε κάτι βραχάκια άλλα και πάλι για να φτάσεις εκεί πρέπει να περπατήσεις τουλάχιστον 20 λεπτά !)

Κάτι που αξίζει επίσης να αναφέρω είναι πως υπήρχε μια (να το πω ευγενικά) ηλικιωμένη κύρια στην γραμματεία και στον μινι μαρκετ που ήταν αγενέστατη εδώ πήγαμε να την ρωτήσουμε κάτι ενώ κρατάγαμε το σκυλάκι μας (δεμένο εννοείτε) και αυτή ξίνισε τα μούτρα της και άρχισε να φωνάζει "ΠΑΡΤΟ ΑΠΟ ΕΔΩ" αα και επίσης το πρώτο πράγμα που μας είπαν είναι να μην πηγαίνουμε το σκυλί στην παράλια ..λες και η παραλια είναι δικιά τους..
Γενικά πολύ αφιλόξενοι και συνεχεία με κατεβασμένα μούτρα (εγώ προσωπικά αν έβλεπα πρωί αυτήν την ηλικιωμένη κύρια που έλεγα πιο πάνω μου χάλαγε η διάθεση ...)

σκιά δεν είχε αρκετη έκτος από κάποιες συγκεκριμένες θέσεις στο κάτω μέρος του κάμπινγκ , οι άλλες θέσεις με θεά στην θάλασσα είχαν 1-2 ελιές και κάτι θαμνακια ..οποτε τι σκιά να σου κάνουν ...βασικά τι λέω πια θεά στην θάλασσα αφού το μονό που έβλεπες ήταν τροχόσπιτα ξένων ..

τέλος εκεί που στήσαμε ειμεισ τις σκηνές μας είχε πάρα πολύ φασαρία 2 βράδια δεν κοιμηθήκαμε καθόλου (για τα μεσημέρια δεν το συζητάω)

το μονό κάλο ήταν ότι είχε πολλές ντουζιέρες και τουαλέτες

Άσχετα με όλα τα παραπάνω χαίρομε που πήγα φέτος για να μην την πατήσω του χρόνου και επιλέξω το καμπινκ μελισσα :))
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4049

Yesterday 8800

Week 38930

Month 117744

All 12622862

Αυτή τη στιγμή online 251 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4049

Yesterday 8800

Week 38930

Month 117744

All 12622862

Αυτή τη στιγμή online 251 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions