Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.9 35 0.5
Hot
ΗΛΕΙΑ 62878
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
Δ/Υ
Τοποθεσία
 
Δ/Υ
Καλημέρα σε όλους. Επισκέφθηκα το καμπινγκ 13/8-17/8/15. Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στο ζευγάρι που καθάριζε .ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ. Αν και περίοδο αιχμής όποια ώρα και να πήγαινες στις τουαλέτες (και οπουδήποτε) ήταν πεντακάθαρες. Επιπλέον, οι θέσεις για σκηνές πολύ άνετες και με πολύ καλή σκιά. . ΠΡΟΣΟΧΗ σε όσους διαθέτουν δυο σκηνές !! Δικαιούνται δυο χώρους . (Εκανα το λάθος να είμαι ειλικρινής σχετικά με το αριθμό των σκηνών που είχα , δεν με ενημέρωσαν και έμαθα ότι δικαιούμαι δυο χώρους όταν πήγα να πληρώσω). Νομίζω ότι η καθαριότητα και η καλή σκιά είναι τα πάντα !!
Τα αρνητικά είναι τα εξής: 1) Ο χώρος μπροστά από το καφέ – μπαράκι ήταν κλειστός από τα τροχόσπιτα κυρίως των Γερμανών , (γιατί μου περιορίζεται την θεα προς την θάλασσα αφού πληρώνω για αυτή την παροχή ??? ) , 2) Δεν είναι καθόλου φιλόζωοι , η γιαγια –ιδιοκτήτρια αγέλαστη και αγενέστατη ( ε λόγω ηλικίας ας μην είμαστε πολύ αυστηροί) όταν σε εβλεπε με σκυλί τρελαινόταν . Τέλος μου έκανε εντύπωση ότι δεν τους ενδιέφερες, Ουτε μια ερώτηση ρε παιδιά για το αν ηταν όλα καλά ή μας ενόχλησε κάτι !!!! Τόσο αναλώσιμοι είμαστε ???? (Εντάξει δεν είμαστε Γερμανοί αλλά το ίδιο Ελληνες με εσάς .) Το ενδιαφέρον και ένα χαμόγελο προάγουν τον τουρισμό . ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για οικογένειες

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
13 Αυγούστου 2015
Αναχώρηση
17 Αυγούστου 2015
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά άνω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 5177

Yesterday 7279

Week 25002

Month 152583

All 12657701

Αυτή τη στιγμή online 335 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5177

Yesterday 7279

Week 25002

Month 152583

All 12657701

Αυτή τη στιγμή online 335 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions