Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.9 35 0.5
Hot
ΗΛΕΙΑ 62868
Και πάλι Μέλισσα
(Ενημερώθηκε: 15 Ιουλίου, 2014)
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
4.5
Το κάμπινγκ αυτό το επισκέπτομαι για τρίτη χρονιά και πραγματικά δεν θέλω να "δοκιμάσω" κάτι ΄'αλλο. Οι θέσεις μοιρασμένες μεταξύ πλήρους σκιάς και χαμηλών κεδρων (μπροστά στη θάλασσα κυρίως). Καθαριότητα άψογη καθόλη την διάρκεια της μέρας στα μπάνια (που είναι ανακαινισμένα πρόσφατα με μάρμαρα και επικαθήμενους νεροχύτες σε άριστη κατάσταση) αλλά και στους κοινόχρηστους διαδρόμους/δρόμους κλπ. Το μινι μάρκετ υπερπλήρες και σε πολλά προιόντα (κυρίως φρουτα και λαχανικά) οι τιμές ήταν χαμηλότερες από εκείνες στο διπλανό χωριό. Κάθε πρωι φρεσκότατο ψωμί και γενικά ότι χρειαστεί κάποιος πλην κρεατικών... όπου θα πρέπει να παει στο διπλανό χωριό για κρεοπωλείο :-) Από θέμα παραλίας δεν έχω να πω κάτι... αμμουδιά, γηπεδάκι beach volley, ομπρέλλες (8-10) ψάθινες για τους ενοικους και το μπαρ-καφέ του καμπινγκ διπλα ακριβώς για μπυρίτσες παγωμένες και πίτσα στην παραλία το μεσημεράκι... Το εστιατόριο λειτουργούσε από τις 6 και μετά γεγονός που σε βάζει να πρέπει να σκεφτείς τι θα φας το μεσημέρι (υπαρχει ταβέρνα δίπλα στο καμπινγκ απο την πλευρά της παραλίας). Το φαγητό στο εστιατόριο αρκετά καλό, μαγειρευτά και της ώρας με καλές τιμές και γενναίες μερίδες. Οι ιδιοκτήτες παντα γελαστοί και πρόσχαροι (αν εξαιρέσεις την κυρά-Γεωργία που θέλει να βρεις το κουμπί της αλλά είναι χρυσός, πραγματικά, άνθρωπος) έτοιμοι να "σκιστούν" για ότι ζητήσεις (εμένα πέρσι μου χάλασε το φερμουάρ της σκηνής και προθυμοποιήθηκαν να μου την πάνε στην αμαλιάδα σε μοδίστρα να την επισκευάσει για να την έχω αυθυμερόν πίσω έτοιμη!!!!). Εμείς μένουμε συνήθως πίσω από το μινι μάρκετ που οι σκιές είναι πυκνές λόγω ευκαλύπτων κλπ. Και πάλι φέτος εκεί. Η πρώτη φορά στο καμπινγκ ήταν το καλοκαίρι του 2011 και φαίνεται ότι έχω βάλει ψηλά τον πήχη για να συγκρίνω με άλλο κάμπινγκ.

σ.σ. η πόρτα του καμπινγκ κλείνει στις 12:00-12:30 και ο κυρ-Νίκος είναι φρουρός πραγματικά!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
01 Αυγούστου 2013
Αναχώρηση
23 Αυγούστου 2013
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2127

Yesterday 8800

Week 37008

Month 115822

All 12620940

Αυτή τη στιγμή online 212 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2127

Yesterday 8800

Week 37008

Month 115822

All 12620940

Αυτή τη στιγμή online 212 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions