Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 41 0.5
ΗΛΕΙΑ 91981
(Ενημερώθηκε: 20 Ιουλίου, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.5
Χμμμμ.....εχω τοσα πραγματα στο μυαλο μου για αυτο το καμπινγκ,θα τα χωρισω σε αρνητικα και θετικα να σας δωσω μια ιδεα.
ΘΕΤΙΚΑ
-πανεμορφο τοπιο.με μικρη κατηφορικη κλιση και γκαζον στο τελος και μετα πλαγια με ιδιωτικη παραλια και θεα το ιονιο
-πολυ καθαρο.
-καλα οραγωμενο,
-ανεση θεσεων.
(οι θεσεις που ειναι κοντα στην πλαγια και βλεπουν το απεραντο γαλαζιο και την παραλια απο ψηλα απλα δεν υπαρχουν...οποιος ειναι τυχερος η και προλαβει να κλεισει την εκανε λαχειο.
οι "κοινες" θεσεις μπορουν να παρουν μεχρι και 4 σκηνες(αναλογα την θεση) και εσυ την εχεις ολη για παρτη σου.....πραγματικα τεραστιες.Συν του οτι σχεδον ολες οι θεσεις εχουν φραχτη 1,5 μετρο για να εισαι πιο ανετος.Απο σκια ειχε αρκετη κυριως φυσικη,αν και ειχε και σημεια που βαραγε ο ηλιος κατακουτελα.)
-θαλασσα-παραλια.(τα θετικα)
αν ειστε φαν της ρηχης με αμμο θαλασσας,αυτο θα ειναι για σας.με ιδιωτικη παραλια που χωριζεται σε(περιπου)2 μερη και απο πισω δεντρα μεχρι την αμμο.σουπερ.
-γενικα φθηνο σαν κοστος.παντως φθηνοτερο απο πολυ χειροτερα.
ΑΡΝΗΤΙΚΑ
-πολυ μακρια απο τον πολιτισμο.
(αυτο για μενα ειναι καλο,για καποιους που δεν εχουνε μεταφορικο η θελουνε καμμια εξαλλη εξοδο,αρνητικο).
-Ηλικιες που θα βρειτε...
(γενικα υπηρχε μια απουσια των ηλικιων μεταξυ 18 και 35,αφου ολοι ητανε με νεογεννητα παιδακια η στα περασμενα -αντα μονιμοι μαλλον του καμπινγκ με παιδια η εγγονια γεννημενα το '96 και ανω.παντως το βραδυ η το μεσημερι υπηρχε ησυχια μεχρι νωρις το πρωι που θα ξυπναγε κανενα μωρο και δωστου παλι.)
-Θαλασσα-παραλια.(δε νεγκατιβς)
οταν αλλαζει ο καιρος και αρχιζει να φυσαει καλυτερα να μην κανεις την κινηση να κατεβεις.Η θαλασσα φτανει μεχρι τα σκαλοπατια και δεν αστειευεται.
---
το μινι μαρκετ με ικανοποιητικη ποσοτητα πραγματων,πανακριβο κλασσικα οπως ολα τα αντιστοιχα...οκ.
Γενικα ειμαι μπερδεμενος με αυτο το καμπινγκ...μπορουσε ανετα να φλερταρει με τις πρωτες θεσεις στα καμπινγκ που εχω επισκεφτει τα τελευταια 15 χρονια
αλλα η απουσια γενικου ενδιαφεροντος στην γυρω περιοχη(αμα σας αρεσει να κανετε καμμια βολτα εκτος καμπινγκ,αν οχι,πασο),
η απιστευτη φασαρια των εφηβων και μωρων,καθως και η παραλια που μπορει απο την τελεια ηρεμια να σου προσφερει την τελεια μουφα.
Παντως αξιζει ψηλη βαθμολογια,δεν μου παει η καρδια να του βαλω κατι μετριο.Αν ειστε οικογενειαρχες με παιδια μεχρι 17,βουρ στον πατσα!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6852

Yesterday 7279

Week 26677

Month 154258

All 12659376

Αυτή τη στιγμή online 428 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6852

Yesterday 7279

Week 26677

Month 154258

All 12659376

Αυτή τη στιγμή online 428 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions