Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 9 0.5
ΑΡΚΑΔΙΑ 19825
Διακοπές στο Θηρέα
(Ενημερώθηκε: 30 Ιουλίου, 2013)
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
3.5
Στο κάμπινγκ αυτό, έχω έρθει αρκετές φορές είτε οικογενειακά ή με φίλους.
Γενικά, είναι πολύ οργανωμένο και προσφέρει αρκετές παροχές. Η καθαριότητα είναι πολύ καλή και η σκιά το ίδιο στις περισσότερες θέσεις τουλάχιστον.
Ένα από τα σημαντικά αρνητικά του, είναι οι ακριβές τιμές του γενικά, κάτι που παλιότερα δεν ίσχυε τόσο πολύ.
Εμείς όσες φορές έχουμε πάει δεν αντιμετωπίσαμε θέμα με την ησυχία, ούτε με τους "μόνιμους" πελάτες παρ'όλο που υπάρχουν παρα πολλοί!
Άλλο ένα αρνητικό κατά τη γνώμη μου, είναι η θάλασσα η οποία ναι μεν είναι καθαρή τις περισσότερες μέρες αλλά προσωπικά δεν με ικανοποιεί, βάσει του τι έχω δει από θάλασσα σε άλλα κάμπινγκ. Αυτό όμως είναι εντελώς υποκειμενικό!
Τέλος, το κάμπινγκ είναι πολύ κοντά στο Άστρος. Δηλαδή πας άνετα και με τα πόδια (κανα 20λεπτο περίπου περπάτημα) αλλά η διαδρομή είναι ωραία και παραθαλάσσια. Και στο χωριό μέσα είναι αρκετά γραφικά και ενδείκνυται για πολλές βόλτες!
ΥΓ: Άσχετο με το κάμπινγκ αλλά μην παραλείψετε να φάτε κρέπες από την κρεπερί σε ένα στενό του Άστρους (δε θυμάμαι το όνομα ακριβώς αλλά αν ρωτήσετε θα σας πουν αμέσως) Είναι λίγο ακριβές αλλα θα σας ανταμείψουν!!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 5763

Yesterday 7279

Week 25588

Month 153169

All 12658287

Αυτή τη στιγμή online 408 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5763

Yesterday 7279

Week 25588

Month 153169

All 12658287

Αυτή τη στιγμή online 408 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions