Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 50 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 98358
Μακάρι να υπήρχαν και άλλα τετοια camping κοντά !!!
(Ενημερώθηκε: 28 Φεβρουαρίου, 2018)
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
4.0
Καλησπέρα σε όλους !!
Αργησα να γράψω κριτική από αμέλεια και μόνο ! (αμα δε κανεις τη δουλεια που θες εκεινη την ώρα ,αστα... )
Βεβαια αν γράψω καλα λογια θα πλακώσει κόσμος του χρόνου ....αλλα θα ηταν αδικο να μην εγγραφα !!!

Λοιπόν φίλοι μου, στο camping αυτό πηγα πέρσι πρωτα για ΣΚ τον Ιούλιο και μετά περιπου 2 εβδομαδες τον Αυγουστο.
Φέτος θα το τιμήσουμε δεόντως φιλοι μου !! Οι λόγοι ;; πολλοί ....

1ον Πολύ κοντα στην Αθηνα και ενας ωραιος προρισμος και για ΣΚ !!

2ον Καθαρός όλος ο χώρος, χωρίς προβλήματα ! Και τα μονιμα τροχοσπιτα ειναι πιο πισω οποτε δεν εχει την
εικονα που εχουν αλλα καμπινγκ, που νοιωθεις παρείσακτος.

3ον Είναι αμφιθεατρικό (μικρης κλισης και ουσιαστικα ακομα και τον Αυγουστο παρα την τοποθεσία (Επιδαυρος) που εχει ζέστη σώνετε απο αυτο. Οι τουααλετες είναι ψηλά οκ, αλλα τρωμε πινουμε να καψουμε και λιγο θερμιδες καλο ειναι, συν του ότι αν ηταν κοντα στις θέσεις θα υπηρχαν παλι γκρινιες οτι μυριζει ή οτι κανει φασαρια η λαντζα κτλ (Ελληνες ειμαστε δεν μας ποιανεις πουθενα). Αν και διαβεβαιώνω οτι δεν μυρισαν ποτε οι τουαλετες και παντα ειχε ζεστο νερακι για ντουζ, πριν αλλα και πολλες φορες μετα τη μπιριμπα (01:00 και ...)

4ον Ταβερνουλα με καλο φαγητο και αν βαριεστε να μαγειρευτε πας τα περνεις και τρωως και στο τροχοσπιτό . Εμεις σχεδον καθε μερα μια πατατες για συμπληρωμα μια σαλατες κτλ .

5ον Το μινι μαρκετ, ειναι μια χαρα ! εχει οτι θα χρειαστείς απο ψωμακι, νερα παγωτα τσιγαρα απορυμπατντικα μεχρι και 3kg φυαλη υγραεριου ... αα και πάγο ...που πρεπει να πηρα πανω απο 20 φορες !!!! Οι τιμές είναι πολυ καλύτερες απο πολλά καμπινγκ όπως και απο τα τοπικα μαγαζια στην επιδαυρο.

6ον Εχει σκια σε πολλα σημεια με δεντρα και οπου λειπει εχει και καλυψη με ηλιοπανα.

7ον Δεν εχει φασαρία και μπορεις να χαλαρώσεις αλλα και απο την άλλη αν θελεις να βαλεις και τις μουσικες σου με τα ποτακια σου δεν θα ενοχληθει κανενας αλλα θα εχεις και επιπλεον παρεα. Εγω τον Αυγουστο ειχα θεση πανω στο κυμα με το τροχοσπιτο και τον κουμπαρο μου βολεμενο με τη σκηνη του διπλα μου και ειχα στησει ενα μικρο κιοσκι και καναμε παρεες μια με τις μουσικες το απογευμα και τα μοχιτο μια τα παιδια ολα με τα δικα μας παρεα ..κτλ..

8ον Δεν αγχωνεσαι για τα παιδια ....Τα βλεπεις παντου ..ασε που δε θελουν να φυγουν.

9ον Η θάλασσα ειναι καλη για τα δεδομενα οτι ειναι σαρωνικός, με ψιλο βοτσαλακι χωρις τη σπαστικη αμμο και ρηχη σχετιτικα. Και ψαροντουφεκο που εκανα οπως και καθετι , ολο και κατι βγαζεις για το ουζακι.

10ον Ο Δημητρης . Ο ιδιοκτητης. Αν και επι της ουσιας είναι μονος του, παρολα αυτα φροντιζει για ολα να λειτουργουν σωστα ! Παιδι με όρεξη και κεφι με σκοπο να κραταει το καμπινγκ στο TOP 5 του σιτε αυτου και δεν μιλαμε για χαλκιδικη !

Τι θα ήθελα :

1ον Να επαναλειτουργήσει η πισίνα (γιατι σίγουρα θα εχει πολυ χαβαλε - δεν τη εχω ζησει)

2ον Να του δώσει ο OTE καμια γραμμη της προκοπής για να αξιοποιηθει το wifi area που εχει στησει σε ολο το χωρο.
Εχει internet αλλα οταν θελουμε ολοι youtube τι να σου κάνει ;;;!!

3ον Να γίνει ο Σαρωνικος Ιόνιο ! :)

Δημήτρη ευχαριστούμε πολυ για τη φιλοξενία !
Μιχάλης

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
04 Αυγούστου 2017
Αναχώρηση
18 Φεβρουαρίου 2018
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Τροχόσπιτο
Απάντηση ιδιοκτήτη 26 Μαρτίου, 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε...Προσπαθούμε κάθε μέρα να κάνουμε τη διαμονή σας όπως την έχετε φανταστεί και στο τέλος να έχετε περάσει όμορφα και ξεκούραστα..Το θέμα με το ίντερνετ πιστεύουμε οτι πλέον έχει λυθεί.

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 2738

Yesterday 7236

Week 28058

Month 162127

All 12488151

Αυτή τη στιγμή online 336 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2738

Yesterday 7236

Week 28058

Month 162127

All 12488151

Αυτή τη στιγμή online 335 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions