Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 62 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 93097
Δε θα βαθμολογήσω γιατί κάναμε ένα πέρασμα από αυτό το camping στην προσπάθεια μας να βρούμε ένα καλό camping στην περιοχή και επειδή είχαμε διαβάσει καλά λόγια είπαμε να το επισκεφτούμε.

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω προς τι ο τόσος ενθουσιασμός ότι είναι το καλύτερο της περιοχής κτλ για το συγκεκριμένο camping. Τελείως αδιάφορο, με πάρα πολύ φασαρία και υπερβολικό αριθμό αυτοκινήτων μέσα στο camping (δε θα το σχολίαζα αν δεν ήταν πραγματικά τραγικό!), ήταν τα 2 πράγματα που μου έκαναν τρομακτική εντύπωση. Πρώτη φορά βλέπω τόσα πολλά αυτοκίνητα μέσα σε camping, στραβοπαρκαρισμένα, διπλοπαρκαρισμένα, σου έδινε την εντύπωση ότι είσαι στο πάρκινγκ ενός πανηγυριού με σκηνές και τροχόσπιτα στα ενδιάμεσα.

Καμιά 100αριά παιδιά να τρέχουν και να φωνάζουν εδώ και εκεί ώρα 16:00 το μεσημέρι... Τρομερή φασαρία... Δεν ξέρω, καθόλου καλή εντύπωση δε μας έκανε, μία που μπήκαμε και μία που φύγαμε χωρίς δεύτερη σκέψη. Δεν μπήκαμε καν στον κόπο να κοιτάξουμε για σκιές, καθαριότητα ή παροχές... Το camping λίγο πιο δίπλα (το Argolic Strand) 100 φορές καλύτερο (τουλάχιστον στα παραπάνω), μέτριες σκιές, αξιοπρεπή καθαριότητα, ήσυχο και η κυρία που ήταν εκεί ευγενέστατη και εξυπηρετικότατη.

Η παραλία της περιοχής μέτρια (όπως σχεδόν όλες οι παραλίες της ευρύτερης περιοχής) και με πάρα πολύ κόσμο.. Γενικά αν θες ήσυχες διακοπές για να ξεκουραστείς δε νομίζω ότι αυτό είναι το κατάλληλο μέρος για να επισκεφτείς.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ

Online E-Campers

Today 3056

Yesterday 5985