Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 22 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 40537
Στο κάμπινγκ δεν έμεινα οπότε θα κάνω κριτική μόνο για την συμπεριφορά της κυρίας που με ''εξυπηρέτησε'', δυστυχώς δεν ξερω αν ήταν η ιδιοκτήτρια, αλλά υποθέτω πως δεν θα είχε τέτοια συμπεριφορά αν ήταν απλώς υπάλληλος. Έφτασα Σάββατο μεσημέρι, εγώ και τα δύο παιδιά μου, 7 και 4 χρονών. Ρώτησα αν είχε θέση, μου έδειξε μια και με ενημέρωσε εκτός των άλλων για το ότι έπρεπε να κάνω τσέκ άουτ μέχρι τις δύο, και να φύγω. Τελεία. Αν δεν είχα φύγει μέχρι τις δύο θα έπρεπε να πληρώσω ΟΛΟΚΛΗΡΗ την επόμενη βραδιά. Εκεί άρχισε η διαφωνία μας. Εχοντας πάει μόνο για ένα Σαββατοκύριακο το να φύγω στις 2 σημαίνει ότι γύρω στις 12 θα πρέπει να αρχίσω να μαζεύω. Δεν μου έχει να μου ξαναπούν κάτι τέτοιο σε κάμπινγκ και κατασκηνώνω πάρα πολλά χρόνια. Άλλα οκ, κανονισμός της επιχείρησης να το δεχτώ. Εδώ όμως σε ξενοδοχείο πας και σου χρεώνεται για late check out το 50% της βραδιάς, στο κάμπινγκ γιατί ολόκληρη; Την ρώτησα αν θα μπορούσα να μαζέψω, να κάνω τσεκ άουτ και να μείνω μέχρι το απόγευμα. ΌΧΙ, ΔΥΟ Η ΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΦΥΓΕΙ. Εντάξει, ας το δεχτούμε και αυτό. Να πληρώσω, να πακετάρω, να φορτώσω τα πράγματα στο αυτοκίνητο, να βγάλω το αυτοκίνητο από το χώρο του κάμπινγκ και να παραμείνω στην παραλία; ΟΧΙ!!! Και η παραλία τσιφλίκι της κυρίας, γιατί θα χρησιμοποιήσω λέει την πρόσβαση, θα χρησιμοποιήσω τις εγκαταστάσεις, αυτό είναι επιχείρηση, τι νομίζετε κλπ, κλπ. Εκεί έχω αρχίσει και τρελαίνομαι, αλλά δεν προλαβαίνω να κάνω και τίποτα γιατί η κυρία εκνευρίζεται που αντιμιλάω και με διώχνει γυρίζοντας με ύφος την ταυτότητα!!!! Οπότε έχω την τιμή να είμαι persona non grata στο κάμπινγκ αυτό, το οποίο σημειωτέον είχε πάρα πολλές ελεύθερες θέσεις, δεν τίθεται δηλαδή θέμα κρατήσεων..... Λίγα χιλιόμετρα πιο κει βρήκα φυσικά άλλο στο οποίο η ιδιοκτήτρια ήταν εξυπηρετικότατη και όταν τη ρώτησα πότε να φύγω την Κυριακή μου είπε ''όποτε θέλετε, αν είχα κάποια κράτηση θα σας έλεγα απλώς να μαζέψετε τη σκηνή". Αξιολόγηση δεν μπορώ να κάνω, απλώς ενημερώνω....

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
19 Ιουλίου 2014
Αναχώρηση
19 Ιουλίου 2014
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 5787

Yesterday 7206

Week 23871

Month 157940

All 12483964

Αυτή τη στιγμή online 226 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5787

Yesterday 7206

Week 23871

Month 157940

All 12483964

Αυτή τη στιγμή online 226 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions