Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 30 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 42105
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
3.5
Επισκεφθήκαμε το συγκεκριμένο κάμπιγκ φέτος, μείναμε 2 εβδομάδες και μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις !!
Πεντακάθαρο, όλες τις ώρες, πολύ όμορφα διαμορφωμένος χώρος με φοίνικες και μεγάλα πεύκα τα οποία δημιουργούν θέσεις με σκιά όλη μέρα, ζεστό νερό όλο το 24ωρο ψηγέια και καταψήκτες ικανοποιητικά ώστε να καλύψουν τις ανάγκες.
θα συμφωνήσω ότι η πίτσα είναι πεντανόστιμη και είναι χειροποίητη, να τη δοκιμάσετε όπωσδήποτε, καθώς και το φραπέ της ιδιοκτήτριας!! (ο άντρας μου λέει δεν έχει ξαναπιεί καλύτερο)
Επίσης η ιδιοκτήτρια καθως και η κοπέλα στη ρεσεψιον είναι ευγενέστατες και διακριτικές με φιλική διάθεση πάντα.
Υπάρχει μια φοβερή τάξη σε όλα, από την αρχή ξέρεις τους κανόνες και τους τηρείς, όπως η θέση πάρκιγκ δίπλα στη σκηνή σου, οι ώρες κοινής ησυχίας (εγώ ένοιωθα τρομερά άσχημα όταν τα παιδιά μου δεν κοιμόταν το μεσημέρι καθώς επικρατούσε τρομερή ησυχία)
Γενικότερα είναι ένα μέρος όπου μπορείς να χαλαρώσεις και να ηρεμήσεις. Έχει πολλές οικογένειες, πολλούς μόνιμους κατασκηνωτές οι οποίοι δεν συμπεριφέρονται σαν να είναι "τσιφλίκι" τους αντιθέτως προσδίδουν μια σπιτίσια και φιλική ατμόσφαιρα στο χώρο, είναι μικρό ώστε ήδη από την πρώτη εβδομάδα όλοι γίνονται μια παρέα, η καλύτερη δε είναι η παρέα των παιδιών που ξεσαλώνουν!
Στα αρνητικά θα έβαζα το ότι δεν υπάρχει χαρτί υγείας στις τουαλέτες και εγώ ή ξεχνούσα να το πάρω μαζί μου πηγαίνωντας ή το ξεχνούσα στις τουαλέτες!!
Επίσης υπάρχει χαμηλός φωτισμός τη νύχτα, που αυτό μάλλον θετικό είναι, απλά θα πρέπει να έχετε μαζί σας οπωσδήποτε μία τουλάχιστον λάμπα.
Το νερό στην περιοχή δεν είναι πόσιμο, οπότε θα πρέπει να έχετε φροντίσει να εφοδιαστείτε.
Οι τιμές στο s.m. στην κάντια είναι ικανοποιητικές αλλά σε ούτε 15 χιλιόμετρα στην είσοδο του Ναυπλίου έχει και μεγάλα s.m., οπότε δεν υπάρχει πρόβλημμα.
Κάθε μέρα έρχεται το πρωί ο φούρναρης και ο μανάβης οι οποίοι με την κόρνα τους σου θυμίζουν, ευχάριστα, ότι βρίσκεσαι αρκετά μακριά από τον πολιτισμό.
Οι τιμές πολύ λογικές και η παραλία στα 80 μ. καθαρή και ήσυχη .
Θα ξαναπάμε σίγουρα και του χρόνου!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
15 Αυγούστου 2013
Αναχώρηση
01 Σεπτεμβρίου 2013
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6463

Yesterday 7279

Week 26288

Month 153869

All 12658987

Αυτή τη στιγμή online 380 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6463

Yesterday 7279

Week 26288

Month 153869

All 12658987

Αυτή τη στιγμή online 380 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions