Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 50 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 98351
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
3.5
Έμεινα μόνο για ένα βράδυ, απόλαυσα την ησυχία και τη σκιά. Είχε πάρα πολλούς ξένους και φρεσκάρησα τις ξένες γλώσσες μου!
Γενικά όμως δεν είχε πολύ κόσμο(τέλη Ιουλίου) και οι υπεύθυνοι ήταν λίγο στον κόσμο τους, σου λέγανε να μην βάζεις το αμαξι μέσα αλλά όλα τα αυτοκίνητα ήταν δίπλα απ'τις αντίστοιχες σκηνές! Το βράδυ πέρασαν ορισμένα αυτοκίνητα δίπλα απ'τη σκηνή μου και με ξύπνησαν 2-3 φορές.....
Στο μίνι μάρκετ έβρισκες σχεδόν τα πάντα, το εστιατόριο αρκετά καλό, η παραλία πολύ μέτρια, ζεστό νερό οποιαδήποτε στιγμή, όλες οι εγκαταστάσεις πολύ καθαρές, είχε και ψύκτη και κοινόχρηστο ψυγείο και πλυντήριο ρούχων. Γενικά το θεωρώ πολύ καλή επιλογή, κοντά στην Αθήνα για χαλάρωση και επίσκεψη στο αρχαίο θέατρο!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Απάντηση ιδιοκτήτη 21 Ιουλίου, 2016

Ευχαριστούμε για την κριτική σας !!! Στο θέμα των αυτοκινήτων δεν έχετε δίκιο,εγω ο ίδιος φροτνίζω πάντοτε το αυτοκίνητο να είναι δίπλα στη σκηνή και αν η συγκεκριμένη θέση δεν έχει πάρκινγκ δίπλα της να είναι όσο το δυνατόν πιο κοντά..Όσο για τα αυτοκίνητα τη νύχτα ζητούμε συγνώμη που ενοχληθήκατε όμως αντιμετωπίζουμε πρόβλημα χώρου όσον αφορά τα βράδια καθώς απο Δήμο ζητούν ελεύθερο χώρο για να παερνάει το απορριματοφόρο.Προσπαθούμε να βρούμε όμως κάποια λύση.Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε !!!

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 5593

Yesterday 7206

Week 23677

Month 157746

All 12483770

Αυτή τη στιγμή online 274 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5593

Yesterday 7206

Week 23677

Month 157746

All 12483770

Αυτή τη στιγμή online 275 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions