Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 30 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 42099
(Ενημερώθηκε: 29 Μαρτίου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
2.0
Τοποθεσία
 
3.0
Πήγα με το φίλο μου 10 μερες στις αρχλες Αυγούστου και ήρθε και ένα ζευγάρι φίλων ένα ΣΚ.

Η αλήθεια είναι ότι είχα πολλές προσδοκίες από το camping γιατί έλεγαν ότι ήταν παράδεισος και απογοητέυτηκα κάπως όταν φτάσαμε.Πιθανολογώ ότι οι μόνιμοι είχαν κάνει αυτά τα σχόλια.Αν είχα κι εγώ τροχόσπιτο πιθανότατα πολλά θα παρέβλεπα.
Είναι αρκετά μικρό αλλά δεν με πειράζει.Έχει λίγες θέσεις με αποτέλεσμα κάθε θέση να μοιράζεται σε δύο κατασκηνωτές.

ΣΚΙΑ:Ήμασταν από τους τυχερούς που είχαμε φυσική σκιά γιατί είχαμε κάνει κράτηση, αλλά κάποιες άλλες δεν παλεύονταν.

ΜΠΑΝΙΑ:Είχε όντως 3 τουαλέτες και 3 ντους σε κάθε τουαλέτα και το νερό μέχρι τις 6-7 ζεστό και βέβαια γλυφό.Μάλιστα μια κυρία που έμενε στο camping μου είπε ότι μετά το μπάνιο έπρεπε να μαζέψω εγώ τα νερά με μια σφουγγαρίστρα.
Τα ψυγεία καθαρά αλλά ο καταψύκτης μύριζε τραγικά γιατί κάποιος είχε ψάρια και του τρεξαν ζουμιά και κάποιος είχε ρίξει φραπέ μέσα (δεν ξέρω πώς) και στις 10 μέρες δεν καθαρίστηκε ποτέ.Οι νεροχύτες καθαροί.

ΠΑΡΟΧΕΣ:Σχεδόν μηδαμινές.Είχε κάποια ψυγεία με νερά μπύρες και αναψυκτικά στη ρεσεψιόν και αν ήθελες σου έφτιαχναν καφέ και τοστ.Παλιότερα σχόλια μου είχαν αφήσει την εντύπωση ότι είχε μινι-μάρκετ αλλά δεν είχε.Επίσης δεν είχε ούτε ταβέρνα, αλλά έρχονταν ντελίβερι.

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ:Αν δεν ξέρεις που είναι το ψάχνεις γιατί τεμπέλες δεν υπάρχουν παρά όταν φτάσεις στο χιλιόμετρο.Η παραλία όμορφη αλλά βαθιά και με τρελή πέτρα.Μετά το μεσημέρι σήκωνε κύμα.Το camping στα 150 μέτρα απ την παραλία.Πας χαλαρά με τα πόδια!!Ο δρόμος είναι όντως πολύ κοντά και οι φίλοι μας που είχαν στήσει δίπλα στη μάντρα μας είπαν ότι ο αέρας απ τα φορτηγά τους κούναγε τη σκηνή.Όσοι ήταν μακριά απ το δρόμο είχαν ησυχία, αλλά όχι καλή σκιά.

ΤΙΠ:Το καλύτερο στοιχείο ήταν το μπαράκι Baraki που ήταν στα 200 μέτρα απ το camping πάνω στη θάλασσα με ομπρέλες και ξαπλώστρες που δεν πλήρωνες αρκεί να έπαιρνες κάτι.Είχε να πιεις και να φας (τοστ πίτσα μπέργκερ)και φανταστικά κοκτέιλ!Όσο για τιμές πολύ καλές!
Επίσης ο φούρναρης το πρωί ήταν βάλσαμο με τα καλούδια που έφερνε!!

Δεν λέω ότι δεν θα ξαναπήγαινα γιατί είμαι βολικός άνθρωπος, απλά θα προτιμούσα να γράφονται αυτά που αντιστοιχούν στην πραγματικότητα, ώστε να πηγαίνω και αναλόγως προετοιμασμένη κάπου.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4158

Yesterday 6816

Week 16704

Month 144285

All 12649403

Αυτή τη στιγμή online 285 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4158

Yesterday 6816

Week 16704

Month 144285

All 12649403

Αυτή τη στιγμή online 285 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions