Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 35 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 55305
(Ενημερώθηκε: 20 Ιουλίου, 2010)
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
2.0
Παροχές
 
1.0
Τοποθεσία
 
3.0
-Η τοποθεσία είναι φοβερή, ακούς το κύμα το βράδυ (ήμουν περίπου στην μέση).
-Xωρίς τρομερή οριοθέτηση των χώρων (για μένα είναι θετικό γιατί μου ''κάνει'' πιο πολύ κατασκήνωση).
-Πολύ φύση, πολύ καλή σκιά (απο δέντρα μόνο).
-Άκουσα στην υποδοχή ότι δεν επιτρέπεται να στήσεις σκηνή το βράδυ μετά απο κάποια ώρα (λόγω φασαρίας) στον κυρίως χώρο του camping. Τα μεσημέρια όμως γινόταν γενικός χαμός. -Ιδιαίτερα με τους ξένους που ίσως δεν έχουν ώρες κοινής ισυχίας στις χώρες τους, αλλά προφανώς δεν τους ενημερώνουν και στην υποδοχή.
-Η θάλασσα στα πόδια σου, αλλά είναι γεμάτο πέτρες και βότσαλα που σχεδόν δεν μπορείς να περπατήσεις (για τα παιδιά δεν το συζητώ).
-Έχει ασύρματο Internet μάλλον σε όλο το χώρο (ήμουν περίπου 50 μέτρα απο την υποδοχή με σήμα πλήρη).
-Έχει ένα ψυγείο (συντήρηση) της κακιάς ώρας και δύο καταψύκτες.
-Πολύ ακριβό (26 ευρώ πληρώσαμε 2 άτομα, 1 παιδί, αυτ/το, μεγάλη σκηνή, ρεύμα για 1 λάμπα, μέσα Ιουλίου 2010). Ήταν καθημερινή κουβέντα στις σκηνές αλλά το άκουσα και απο τροχοσπιτάδες.
Το απαράδεκτο είναι ότι χρεώνουν 3 ευρώ!!! ρεύμα για μια λάμπα 15W (LIGHT FOR SMALL TENT το ονομάζουν) και 4!!! ευρώ για τροχόσπιτα.
-Η καθαριότητα ήταν κάτω του μετρίου, παρ' όλες τις προσπάθειες της μοναδικής και πολύ αξιαγάπητης καθαρίστριας.
-Στεγασμένα ντουζ υπάρχουν μόνο σε ένα σημείο στην πάνω άκρη του camping.
-Αναχώρηση τις Κυριακές εως τις 17:00 και τις καθημερινές στις 14:00!!! Έμεινα 5 μέρες, έφυγα καθημερινή και έπρεπε να φύγω εως τις 14:00. Έχω μεγάλη σκηνή και πολλά πράγματα. Μάζευα σαν τρελλός για να μην βρεθώ στην άσχημη θέση να μπω σε διαδικασία διαλόγου αν άργησα 1 ή 2 ώρες.
-Αρνητική εντύπωση μου έκανε η απουσία Ελληνικών απο το site τους.
Η εντύπωση που έχω γενικός είναι κακή. Αν ξαναπάω στν Παλαιά Επίδαυρο δεν θα μείνω στο Bekas camping.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2558

Yesterday 6816

Week 15104

Month 142685

All 12647803

Αυτή τη στιγμή online 236 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2558

Yesterday 6816

Week 15104

Month 142685

All 12647803

Αυτή τη στιγμή online 236 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions