Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 62 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 107350
nikoscamp
Αγαπητέ Νίκο,

Δυστυχώς δεν έχω πάει σε camping στη βόρια Ελλάδα.!

Όμως στη Βόρειο-δυτική Ελλάδα έχω πάει σε αρκετά αλλά έμεινα μόνο στο ΛΥΧΝΟ (Πρέβεζα) όπου έχω γράψει και σχόλια. Αν πας στο χώρο των σκηνών και να θέλεις δεν μπορείς να πάρεις αμάξι κοντά σου.

Να σου πω ότι στην ακτογραμμή από Πάργα μέχρι Ηγουμενίτσα τα επισκέφθηκα ΟΛΑ. Για μένα ο Λύχνος ήταν από τα καλλίτερα. (θέση, παραλία, και για βόλτες σε ενδιαφέροντα μέρη γύρω γύρω όπως ο ποταμός Αχέροντας, η Πάργα, και τα βουνά της Πάργας που έχεις τους Παξούς στο πιάτο από ψηλά)

Επίσης έχω πάει σε πολλά στην Πελοπόννησο. Δες το Τσώλης (ΑΧΑΙΑ) όπου και γι αυτό έχω γράψει σχόλια.

Τέλος οι Ροβιές στην Βόρεια Εύβοια (έχω γράψει και για εκεί) αν βρεις μπροστινή θέση και έχει αρκετές. Μόνο η θάλασσα δεν μου άρεσε πολύ. Βόλτες έχει να κάνεις πολλές. Οι θέσεις άνετες και ευρύχωρες με καλή σκιά.
Κατά τα άλλα έχει και πολλούς Έλληνες που στήνουν τσαντίρια με μαγειρέματα, τηλεοράσεις (%#$@%^&).

Γενικά ψάχνε να βρεις Camping που οι θέσεις άντε να είναι δίπλα δίπλα αλλά όχι και δίπλα και απέναντι και πίσω. Ψάχνε για θέσεις με θέα. Εγώ πολλές φορές περιμένω καρτερικά να φύγει κάποιος και μεταφέρω την σκηνή μου σε εξ αρχής συμφωνία, συνεννόηση και εξήγηση με τον ιδιοκτήτη βέβαια. Ποτέ δεν μου το έχουν αρνηθεί.

Πάντως η εποχή παίζει μεγάλο ρόλο. Τον Αύγουστο λόγω κόσμου είναι δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 764

Yesterday 9878

Week 30467

Month 158048

All 12663166

Αυτή τη στιγμή online 438 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 764

Yesterday 9878

Week 30467

Month 158048

All 12663166

Αυτή τη στιγμή online 437 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions