Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 13 0.5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 24206
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Σκιά
 
2.5
Καθαριότητα
 
1.5
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
4.0
Λοιπόν, στο κάμπινγκ Ποσειδών πηγαίνω από μικρό παιδί. Κάποτε ήταν στις δόξες του. Στα χέρια άλλης διεύθυνσης ήταν πάντα οργανωμένο σε όλα, ο κόσμος ερχόταν και ξαναερχόταν, είχε γίνει μια παρέα...Ενδεικτικό είναι ότι όλοι είχαμε αποκτήσει έναν ρόλο ανάλογα με τον χαρακτήρα μας και κάποιος τρελός είχε φτιάξει ταμπελάκια που τα κρεμούσε πάνω από τη σκηνή μας...έτσι υπήρχε ο Δήμαρχος, ο Δάσκαλος κλπ, λες και είχαμε φτιάξει ένα μικρό χωριό. Πάμε τώρα στα σημερινά:
το κάμπινγκ βρίσκεται σε εξαιρετική θέση, μπροστά στη θάλασσα με αξιοπρεπή αμμουδιά. Η θάλασσα λάδι μέχρι τις 11 τοπ, μετά μελτεμάκια που την ανακατεύουν (παντού έτσι είναι) και μετά πάλι λάδι. Μπορείς όμως να κάτσεις σε ένα διπλανό και ήσυχο beach bar (που έχει και ταβερνάκι) δίπλα από την παραλία του κάμπινγκ όλη τη μέρα χωρίς να χρεωθείς ξαπλώστρες.
Ο τύπος που έχει το κάμπινγκ τα τελευταια χρόνια πρέπει να είναι μεγάλος τεμπέλης. Κάθεται μπροστά σε ένα τραπέζι όλη μέρα και πασπατεύει χαρτούρα (δεν ξέρω τι γράφει, αλλά γράφει κάτι). Ο χαρακτήρας του έχει εξαπλωθεί σε όλο το κάμπινγκ. Τουαλέτες που δεν καθαρίζονται συχνά, κι αν καθαριστούν δε λάμπουν (έχω πάει όμως σε τόσα κάμπινγκ, που κάνω μόνη μου ούτως ή άλλως απολύμανση, μαντηλάκια χλωρίνης κλπ). Το 20λεπτο στην τουαλέτα δε με ενοχλεί, δεδομένου του γεγονότος ότι η περιοχή δεν έχει πολύ νερό. Έχεις άφθονο πόσιμο νερό σε ψύκτες όμως...Όλα τα άλλα μοιάζουν εγκταλελειμμένα: μίνι μάρκετ με 5 κατά κυριολεξία προιόντα, εστιατόριο της κακιάς ώρας... Όσον αφορά τις τιμές είναι ελαστικές, γι' αυτό δεν είναι ξεκάθαρο τι έχει πληρώσει ο καθένας. Ο τύπος βαριέται που ζει, αλλά είναι απλοχέρης την ώρα της πληρωμής.
Και φέτος θέλω να πάω στα Ίρια για λίγο...και προσπαθώ να επιλέξω για πρώτη φορά μεταξύ Poseidon και Iriabeach (το οποίο πράγματι είναι εξαιρετικό κάμπινγκ, αλλά σε πολύ λάθος σημείο, όχι μπροστά στη θάλασσα και σε όχι τόσο καλή παραλία). Και τι κάνουμε; προσευχή να αλλάξει η διεύθυνση ή κανένα τηλεφωνάκι στον ΕΟΤ;
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 4610

Yesterday 7206

Week 22694

Month 156763

All 12482787

Αυτή τη στιγμή online 184 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4610

Yesterday 7206

Week 22694

Month 156763

All 12482787

Αυτή τη στιγμή online 184 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions