Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 7 0.5
ΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΚΟΖΑΝΗ & ΒΕΡΟΙΑ 37943
(Ενημερώθηκε: 21 Ιουλίου, 2015)
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
2.5
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
Δ/Υ
Τοποθεσία
 
5.0
Δεν συνηθίζω να γράφω κριτικές για τα camping που έχω πάει, διότι θεωρώ ότι αφενός τα σχόλια ειναι υποκειμενικά και αφετέρου δεν έχω βρεθεί σε camping που οι κριτικές του να απέχουν από την πραγματικότητα. Μέχρι το συγκεκριμένο camping, όπου η συμπεριφορές των ανθρώπων εκεί δεν αφήνουν άλλη επιλογή από το να το σχολιάσεις αρνητικά.
Σκιά καλή, τοποθεσία πολύ καλή, παραλία πολυ καλή.
ΑΛΛΆ...
Και μόνο που μας έδωσε ένα κλειδάκι το οποίο αντιστοιχούσε για να κάνουμε 1 μπάνιο ο καθένας μας για το ΣΚ δεν το έχω ξαναδεί. Ούτε είναι απάντηση επιχείρησης ότι τα παιδια το σπαταλάνε και ότι γνωρίζουμε ως camping οτι είναι περίεργο αλλά μπορούμε να πάμε και αλλού. Δηλαδή δεν θελουν τα πολύτιμα (πλέον) χρήματά μας; Ακούγεται τουλάχιστον αντιεπαγγελματικό να δίνεις τέτοια απάντηση σε πελάτη και να τον αδειάζεις με αυτόν τον τρόπο. Κοινόχρηστο ψυγείο δεν είχε να βάλω 2 πράγματα που είχαμε μαζί μας.Αυτές τις παροχές να τις αναφέρετε στο site και τότε σίγουρα θα σας αφήσουν στην ησυχία σας. Ξεκαθαρίστε ότι προφανώς δεν θέλετε τους ανθρώπους που θα έρθουν για λίγες μέρες αλλά προτιμάτε τους μόνιμους που έχουν φτιάξει σκηνές-καταλύματα.
Είναι βέβαιο ότι δεν πρόκειται να ξαναπάω και το προτείνω ανεπιφύλακτα και σε άλλους να πανε στα διπλανά. Εξάλλου αυτή ήταν και η παρότρυνση της διεύθυνσης....

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
18 Ιουλίου 2015
Αναχώρηση
19 Ιουλίου 2015
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 274

Yesterday 7279

Week 20099

Month 147680

All 12652798

Αυτή τη στιγμή online 553 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 274

Yesterday 7279

Week 20099

Month 147680

All 12652798

Αυτή τη στιγμή online 554 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions