Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 4 0.5
ΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΚΟΖΑΝΗ & ΒΕΡΟΙΑ 13835
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Έμεινα στο camp ΣΚ 28 & 29 Αυγούστου 2010 (δυστυχώς μόνο μία βραδιά).
Κάνοντας το μπάνιο μας στη θάλασσα είχαμε μια υπέροχη θέα με το επιβλητικό Κάστρο του Πλαταμώνα.
Τα παιδιά μου ξετρελάθηκαν από το χώρο."Κάναμε ελεύθεροι ποδήλατο" μου είπαν χαρακτηριστικά.
+ πολύ και καλή σκιά,από πλατάνια κυρίως
+ ασφάλτινοι διαδρομοι
+ πολύ καθαρές τουαλέτες και μπάνια
+ προσεγμένοι από πέτρες και τελείως επίπεδοι χώροι για τίς σκηνές
+ βρύση-κρήνη δίπλα στις σκηνές
+ για όποιον χρειαστεί ψυγείο για συντήρηση και όχι καταψύκτη,υπάρχουν μερικά διαθέσιμα (εγώ πήρα ένα μικρό ψυγειάκι και υπήρχαν και 3-4 ακόμα ελεύθερα) τα οποία διατίθενται δωρεάν (φυσικά).Επίσης στον ίδιο χώρο με τα "διαθέσιμα",υπάρχουν και άλλα π.χ. στρώμα,αν κάποιος θα ήθελε
+ στους χώρους για μαγείρεμα υπάρχει και διαθέσιμη κοινόχρηστη (πλην όμως πολύ καθαρή) πλάκα για ψήσιμο με γκάζι
+ πολύ καλή τιμή
- σχεδόν όλο το camp είναι γεμάτο από τροχόσπιτα που είναι παρκαρισμένα εκεί για όλο το χρόνο
- ξύλινες ή και μεταλικές περιφράξεις-ιδιοκατασκευές από τους τύπους που νομίζουν ότι το τροχόσπιτο στο camp είναι εξοχικό.Κάποιοι π.χ. είχαν βάλει μέχρι και πλακάκια μπροστά από το (μόνιμα αφημένο τροχόσπιτό τους)
- τινγκα στα αποτσίγαρα το σημείο της παραλία όπου συνήθως στήνουμε τις ψάθες με τις ομπρέλες μας.Έλεος βρε παιδιά με αυτό το χάλι με τις γόπες απ' τα τσιγάρα σας!
- λόγω των τύπων που μένουν "μόνιμα" με τα "εξοχικά" τους τροχόσπιτα και οι οποίοι οι 9 στους 10 είναι άσχετοι από camping,ώστε και να φροντίζουν για την καθαριότητα αι από μόνοι τους,οι τουαλέτες λερώνωνται αμέσως μα ευτυχώς η καθαρήστρια παρνάει συχνα και πολλές φορές τη μέρα.
- Οι ίδιοι "μόνιμοι campers" το μεσημέρι θέλοντας να κοιμηθούν,στέλνουν τα πιτσιρίκια τους,αντί να τα μάθουν να κάνουν ησυχία,κατά τις ώρες κοινής ησυχίας,στο κεντρικό μαγαζί για να κάνουν εκεί φασαρία,μακριά από αυτούς.Οι υπεύθυνοι του camping κάνουν ό,τι μπορούν αλλά πολλές φορές είναι αδύνατο να τους κυνηγάς όλους.
Εγώ πάντως θα ξαναπάω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για οικογένειες
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 2786

Yesterday 6270

Week 21517

Month 100331

All 12605449

Αυτή τη στιγμή online 232 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2786

Yesterday 6270

Week 21517

Month 100331

All 12605449

Αυτή τη στιγμή online 232 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions