Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 6 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 34882
Γενική βαθμολογία
 
0.5
Σκιά
 
0.5
Καθαριότητα
 
0.5
Παροχές
 
0.5
Τοποθεσία
 
0.5
Πήγα περσυ με την φίλη Μ το μέρος που είχαν βάλει ήταν πολύ καλά είχε σκιά ήταν πεντακάθαρο όπως και η τουαλετες..επέλεξα να ξανά πάω φέτος με την φίλη Μ αλλά να έχω μαζί μου και το κατοικίδιο μ.τους πήρα τηλ μου είπαν πως επιτρέπονται μόνο μικρά σκυλιά όπως είναι το δικό μ φτάνοντας λοιπόν για να κάνω τα χαρτιά Μ είπε μια άλλη κυρία που ήταν στην ρεσεψιόν 0ως τα σκυλιά δεν επιτρέπεται να κατέβουν στην παραλία αλλά ούτε να κάνουν της βόλτας μέσα έπρεπε να το βγάζω έξω από το καμπινγκ δεκτό αυτό λόγο καθαριότητας..το κορυφαίο ήταν όταν την ρώτησα που θα αφήνω το σκυλί Μ όταν θα είμαι για μπάνιο και Μ απάντησε μέσα στην σκηνή..απαράδεκτο αυτό..είναι δυνατόν να αφήνω το σκυλί μέσα στην κάψα στην σκηνή??έτσι όπως ήμουν σταμάτησα την διαδικασία για τα χαρτιά και έφυγα..ασ έμπαινε αυτή μέσα σε μια σκηνή όλοι μέρα και να περίμενε να γυρίσουν οι διλοι της θα αγανακτούσε μέσα στην ζεστή πόσο μάλλον ένα σκυλί...ο λόγος που βάζω ένα αστέρι είναι αυτός ...και το σκέφτομαι πολύ αν θα ξανά πάω χωρίς το κατοικίδιο Μ...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για οικογένειες

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6530

Yesterday 8800

Week 41411

Month 120225

All 12625343

Αυτή τη στιγμή online 190 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6530

Yesterday 8800

Week 41411

Month 120225

All 12625343

Αυτή τη στιγμή online 190 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions