Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 50 0.5
Hot
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 69585
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Σκιά
 
2.0
Καθαριότητα
 
0.5
Παροχές
 
0.5
Τοποθεσία
 
1.0
Το lacara είναι ό,τι αθλιότερο έχω μείνει ποτέ μου. Φτάσαμε στη 1 το μεσημέρι, το bungalow που είχαμε κλείσει δεν ήταν έτοιμο και με ύφος και ειρωνεία μας είπαν ότι το γράφει ξεκάθαρα στο σάιτ για άφιξη μετά τις 2. Όταν ζήτησα να βάλω είδη ψυγείου στο δωμάτιο μου απάντησαν να τα βάλω στο κοινόχρηστο ψυγείο. Το δε ψυγείο όταν πια τακτοποιηθήκαμε πήρε μπρος μετά από 12 ώρες με αποτέλεσμα να πετάξω γάλατα και να μην έχουμε κρύο νερό ούτε το επόμενο πρωί. Το μπάνιο του bungalow ήταν επιεικώς άθλιο με σπασμένο πάτωμα ντουζιέρας και σπασμένη λεκάνη τουαλέτας. Το νερό δεν είχε πίεση. Η παραλία είναι φουλ στην πέτρα, όπου πατάς είναι μόνο πέτρες. Ήρθαν να αλλάξουν σεντόνια και πετσέτες την 6η μέρα το βράδυ. Η παραλία είναι δέκα λεπτά περπάτημα από εκεί που ήμασταν -κοντά στη ρεσεψιόν. Για μαγείρεμα είχε μόνο ένα μάτι. Τα 72 ευρώ που δώσαμε θα δικαιολογούσαν διαμονή 2 ημερών για αυτές τις συνθήκες και όχι μίας όπως και πληρώσαμε. Κρίμα γιατί η τοποθεσία είναι εξαιρετική, αλλά υπό αυτή την διαχείριση δεν αξίζει τίποτα.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
05 Αυγούστου 2017
Αναχώρηση
11 Αυγούστου 2017
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 6635

Yesterday 7236

Week 31955

Month 166024

All 12492048

Αυτή τη στιγμή online 884 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6634

Yesterday 7236

Week 31954

Month 166023

All 12492047

Αυτή τη στιγμή online 883 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions