Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 119 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 132409
(Ενημερώθηκε: 18 Αυγούστου, 2016)
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
2.0
Τέταρτη φορά που πάω στο ίδιο camping και ο λόγος για νεα δημοσίευση είναι η "δραματική" εμπειρία που είχα φέτος.
Βασικά ξεκινάω απο την ανθρωπογεωγραφία. Η ελληνική φυλή ήταν η απόλυτη μειοψηφία. Δεν έχω πρόβλημα αλλά όταν έχεις 500 στρέμματα παραλία και ο Αυστρογερμανός σου κολλάει το γκαζέμπο στην ομπρέλα σου και τα παιδιά του τρέχουν γύρω-γύρω πατώντας την πετσέτα σου , ε ναι ! τότε έχεις πρόβλημα.
Όμως το θέμα είναι αλλού.
Ο Αέρας.
Σε κάθε αέρα με διεύθυνση απο Βορειοανατολικός έως Νοτιοανατολικός (κοινώς στον αέρα του Αιγαίου) και με ισχύ πάνω απο 2 μποφόρ , η θάλασσα βρωμίζει , τα κύμματα γίνονται απαγορευτικά και σε τρελαίνει ο θόρυβος.
Απο διαστροφή μέτρησα τον θόρυβο στην παραλία , 78 db ( Κινητήρας αυτοκινήτου μεγάλης ισχύος 80 db)
Εγώ (και λέω Εγώ) θέλω να πάω όσες μέρες πάω διακοπές και να μην χρειάζομαι αυτοκίνητο για να πάω για μπάνιο, αλλιώς θα έμενα σπίτι μου.
Αυτά για τη γεωγραφική θέση, η οποία δεν μπορεί να αλλάξει . Τα παραπάνω τα γράφω για να ξέρει κάποιος που θέλει να πάει ότι μπορεί να βρεί παραλία τύπου Χαβάη 5-0.
Σε ότι αφορά το camping. Φέτος υπήρχε πρόβλημα με τις εκδηλώσεις του.
Το bar είχε κάποιες αλλά σε άσχετες ώρες.
Παράδειγμα : Disco party στις 5:00 το καταμεσήμερο. Mα καλά, Disco χωρίς Ντισκομπάλα φωτακια κλπ ; Ασε που 5:00 θες ενα καλό καφέ . Δεν θα πας στο μπαρ για μοχίτο.
Τέλος ενα πρόβλημα υπήρχε φέτος με το ζεστό νερό στα μπάνια αλλά σε αυτό μάλλον φταίνε οι γονείς που αφήνουν τα παιδιά τους στις ντουσιέρες να παίζουν με τις ώρες και να τρέχει το νερό.
Στα θετικότερα: Η καθαριότητα στις τουαλέτες και τα μπάνια ήταν φέτος σχεδόν υποδειγματική. Η κοπελίτσα που ήταν τουλάχιστο σε αυτές που ήματαν ήταν συνέχεια "επάνω-καταπάνω".

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
23 Ιουλίου 2016
Αναχώρηση
13 Αυγούστου 2016
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Τροχόσπιτο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6987

Yesterday 7279

Week 26812

Month 154393

All 12659511

Αυτή τη στιγμή online 333 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6987

Yesterday 7279

Week 26812

Month 154393

All 12659511

Αυτή τη στιγμή online 332 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions