Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 5 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 23220
(Ενημερώθηκε: 08 Σεπτεμβρίου, 2019)
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
πηγα περισι , εμεινα 8 βραδιες , πηγα φετος για ενα ΠΣΚ...και θα ξαναπαω....θα παω και του χρονου.....
ειναι οντως ακριβο ναι.....γι αυτο και δεν υπαρχει κανενας... καφρος στο camping.....μονιμαδες , παρεες οικογενειων που ψηνουν με τερμα μουσικη απο τα αμαξια τους...παιδια να μην καταλαβαινουν τιποτα απο ησυχια , παρεες νεων να ξενυχτανε αψηφώντας τον διπλανο τους ειναι καταστασεις ξενες για τη φιλισοφια της "Αρετής".....καταπληκτικη τοποθεσια...αρκετά καλη σκια.....παντα ευκαιρα σημεια για να στησεις την σκηνη η το τροχοσπιτο ακομη και 15 αυγουστο...απολυτη ηρεμια....αδειαζει το μυαλο σου με τα ασχημα της ρουτινας και ζεισ εστω και για λιγο αλλιως.....
Πολυ καλη ταβερνα με σχετικα περιορισμένο αλλα πεντανοστιμο μενου και παρα πολυ καλες τιμές....μινι μαρκετ με τα απαραιτητα και οχι μονο.....καταψηκτες , ψυγεια , πλυντηρια τοσο κοινοχρηστα οσο και προς ενοικοιαση καποια απο τα στοιχεια του camping....για ζευγαρια το ιδανικοτερο....
ισως να μην ειμαι αντικειμενικος....ειμαι πλεον φαν.....
οποιος ειναι να καταλαβει θα καταλαβει παντος....

Update

Την τελευταία φορά που πήγα, ανέφερα στη ρεσεψιόν ότι περιμένω τον αδερφό μου με τη γυναίκα του.....και έφαγα πόρτα. ...Το κάμπινγκ είναι πλήρες. ..(ψεματα)...
Απόγοητευτικα και ενοχληθηκα η αλήθεια είναι. ....Στη ρεσεψιόν ήταν ο γιος του ιδιοκτήτη. ...Ο ίδιος ο ιδιοκτήτης με πάει πολύ και μου έλεγε μακάρι όλοι οι κατασκηνωτες να ήταν σαν εσένα. ..Αλλά τι να πεις του αγενη και κολλημένου υιού? ???
Δεν είπα τίποτα. ...αναστροφή και αποφάσισα ότι δεν θα πάω ξανά. ...Ούτε σαν επισκέπτης. ...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
08 Αυγούστου 2012
Αναχώρηση
14 Αυγούστου 2012
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 8371

Yesterday 7279

Week 28196

Month 155777

All 12660895

Αυτή τη στιγμή online 395 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 8371

Yesterday 7279

Week 28196

Month 155777

All 12660895

Αυτή τη στιγμή online 395 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions