Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 50 0.5
Hot
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 69663
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
2.5
Παροχές
 
1.5
Τοποθεσία
 
3.0
επισκέφτηκα χθές το camping για να το δω, έχω σκοπό να πάω διακοπές την επόμενη εβδομάδα. Ευτυχώς!!!!! που με φώτισε ο θεός και πήγα να το δω γιατί είχα σκοπό να πάω στο lacara. Πρώτο αρνητικό ήταν οτι δεν μας άφησαν να μπούμε με το αυτοκίνητο για να το δούμε. Είμαι υποχρεωμένη να περπατίσω μες τον καύσωνα 2 χιλιόμετρα? αν είναι δυνατόν!!!!! έτσι δεν κερδίζουν πελάτες πάντως... το δεύτερο αρνητικό είναι οτι το super market ειναι στην αρχή του camping στη ρεσεψιον με αποτελεσμα να πρέπει να διανύεις χιλιόμετρα καθε μέρα 2-3 φορές όταν θέλεις να ψωνίσεις κάτι, απ την άλλη αν στησω την σκηνή κοντά στο mini market θα διανύω χιλιόμετρα για να πηγαίνω στη παραλία. Συγνώμη αλλά κιλά δεν θέλω να χάσω... δεν θέλω να λιώσω, διακοπές θέλω να πάω. Το τρίτο και πολυυυυυυ σημαντικο αρνητικό είναι η θάλασσα !!! επιεικώς απαράδεκτηηηη για δεύτερο πόδι, δεν αξίζει μία... με πέτρα και χάλια άμμο και ένα βαθύ σκατοπράσσινο χρώμα ... Απλά δεν θα κατασκήνωνα ούτε για 10 ευρό την ημέρα.. ελπίζω να βοήθησα .

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3817

Yesterday 5730

Week 9547

Month 137128

All 12642246

Αυτή τη στιγμή online 169 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3817

Yesterday 5730

Week 9547

Month 137128

All 12642246

Αυτή τη στιγμή online 169 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions