Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 42 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 142769
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
0.5
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
5.0
Να σημειωθεί ότι τελευταία φορά πήγα το 2008, οπότε ότι διαβάσετε παρακάτω αναφέρεται μέχρι τότε, εκτός αν έχει αλλάξει κάτι μέχρι τώρα. Όποιος πάει εκεί θα πρέπει να είναι προετοιμασμένος για το τι θα συναντήσει..... και αποφασισμένος ότι θα τα βγάλει πέρα..... Οι τουαλέτες και τα ντουζ είναι ελλεεινά και από καθαριότητα και από ώρα αναμονής (ειδικά στα ντουζ, έχω περιμένει μέχρι και 1 ώρα) αφού είναι ελάχιστα για τα άτομα που μπορεί να φιλοξενήσει. Οι τιμές είναι αρκετά χαμηλές (αυτό έλειπε), η περιοχή δασική, πολύ όμορφη όπως όλο το δεύτερο πόδι, αλλά ειδικά αυτή η μεριά μέχρι και κάτω (Συκιά, Καλαμίτσι κλπ) είναι κάτι το ξεχωριστό, Το super market πολύ οργανομένο (αλλά και λίγο ασύμφορο), γι'αυτό περιοριστείτε στα απαραίτητα αφού η Σάρτη είναι πολύ κοντά και μπορείτε να βρείτε τα πάντα εκεί. Η παραλία μεγάλη και άνετη, καθαρή και πολύ καθαρά νερά (επίσης όπως και οι γύρω παραλίες). Θέσεις δεν υπάρχουν, στήνεις όπου θέλεις. Αυτό είναι μείων για πολλούς αλλά εμένα δε με χαλάει καθόλου. Παροχή ρεύματος έχουν οι θέσεις από το κέμτρο και προς την παραλία. Ακατάλληλο αν αναζητάτε ησυχία. Δεν το προτείνω σε οικογένειες, Θα έλεγα μόνο για παρέες. Τέλος, πείτε με τρελό μετά από όλα τα μείον που ανέφερα, αλλά προσωπικά έχω πάει δύο χρονιές με μεγάλη παρέα και πέρασα τέλεια. Θα ξαναπήγαινα άνετα.....

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2978

Yesterday 8800

Week 37859

Month 116673

All 12621791

Αυτή τη στιγμή online 210 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2978

Yesterday 8800

Week 37859

Month 116673

All 12621791

Αυτή τη στιγμή online 210 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions