Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 42 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 142792
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Σκιά
 
2.0
Καθαριότητα
 
2.0
Παροχές
 
1.0
Τοποθεσία
 
4.0
Στο πλατανιστι ειχα παει το 2006 δεν υπαρχει σχολιο απο εμενα γιατι τοτε δεν ημουν στην παρεα του e-camping Φετος με την πολυ καλη εικονα που ειχα για τα camping τις Χαλκιδικη και ενω εγω ηθελα να παω σε καποιο απο τα καμπινγκ , βρεθηκαμε εν τελει σε δωματειο στο Νεο Μαρμαρα , ενα βραδυ (26 προς 27 ιουλη) μας την βαρεσε και καναμε το γυρο ολου του δευτερου ποδιου με σκοπο να παμε σε καποιο απο τα beach bar των camping η απογοητευση ηταν μεγαλη για ολα τα camping μπαιναμε σαν επισκεπτες να δουμε απλα τι παιζεται στα beach bar και ολα ειχαν το πολυ 2 παρεες, φτανωντας στο πλατανιτσι "λεμε καλησπερα επισκεπτες ειμαστε παμε προς το beach bar για κανα ποτακι" εκει μας ενημερωσαν οτι το beach bar ειναι κλειστο και δεν εχει ανοιξει φετος, μιλωντας στην πορεια μας ελεγε ο φυλακας οτι περσυ τετοιο καιρο ειχε 3000 ατομα τωρα ζητημα ειναι αν εχει 150 στο τελος τις βραδυας ειχαμε διαπιστωσει οτι τουλαχιστον για φετος το 2ο ποδι τις χαλκιδικης ηταν μια λανθασμενη επιλογη , παραθετω αυτο το σχολιο σε περιπτωση που καποιος-οι (κυριως singles) αποφασισουν να κανουν αυτη τη μεγαλη αποσταση (για μας τους αθηναιους) ωστε να ειναι ενημερωμενοι για το τι συμβαινει φετος στη χαλκιδικη , ενημερωτικα λεω οτι γυρισαμε ολα τα camping εκεινο το βραδυ πηγαμε αρμενιστη , καλαμιτσι οπου μιλησα με το παλικαρι που ηταν στην εισοδο και με ενημερωσε προσωπικα για την φετινη κατασταση , χαρακτιριστικο ηταν αυτο που μου ειπε " εχουμε μεσα 1600 ατομα απο αυτα μετα τις 12 στο bar βλεπεις το πολυ 5 παρεες. Σχετικα με camping πλατανιτσι, στις 30 ιουλη το μεσσημερι πηγαμε για μπανιο και μου φανηκε αδειο το africafe ειχε ανοιξει και ειχε καποιον DJ και {βαραγε} κοσμος ωραιος πολυ ωραιος , τα σχολια περι καθαριοτητας ειναι ορθα πιστευω επισκευτικα και γω δυστιχως την τουαλετα, αυτα με τις πανσετες και τους δρακους τα ειδαμε και με τα ματια μας οτι ισχυουν αλλα και το 2006 ετσι ηταν με περισσοτερο κοσμο, μπορω να πω οτι οσα ακουγωνται για το 2ο ποδι τις χαλκιδικης απο τα καναλια κυριως πιστευω οτι ειναι απλα σπρωξιμο , η βολτα που καναμε απο το πρωτο ποδι και την καλλιθεα μας ικανοποιησε καλυτερα απο θεμα νυχτερινης διασκεδαση απο τοπια οποιοι πανε ενα εχω να πω: ειναι απλα μαγικα!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 9356

Yesterday 7279

Week 29181

Month 156762

All 12661880

Αυτή τη στιγμή online 512 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 9356

Yesterday 7279

Week 29181

Month 156762

All 12661880

Αυτή τη στιγμή online 511 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions