Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 119 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 132349
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
2.0
Παροχές
 
2.0
Τοποθεσία
 
5.0
Καλημερα,
μου αρεζε παρα πολυ το Καλαμιτσι, αλλα μετα την περσινη μου εμπειρια, φετος ψαχνω για αλλο καμπινκ βλεποντας και τα σχολια απο το σαιτ σας.
Τις 2 τελευταιες χρονιες πηγα 17-25/8/2009 και 6-15/8/2010. Και τις 2 χρονιες κλεισαμε τηλεφωνικα δηλαδη δεσμευσαμε χωρο για σκηνη δινοντας το 30 % (χωρις να ξερουμε ποιον χωρο). Την πρωτη χρονια δεν υπηρχε προβλημα λογο εποχης αλλα την δευτερη τη γλυτωσαμε μαλλον επειδη μας ξεχασαν. Ειχαμε μεγαλο χωρο, στον οποιο καθε μερα φοβομαστε μη μας βαλουν σκηνη, καθως και οι δυο διπλανοι μας ηταν κολλητα με αλλους και καθε μερα διαμαρτυρονταν στο αγενεστατο front desk. Την εποχη 6-15/8/2010 η κατασταση ηταν τραγικη, στο self service 7 ευρω η χωριατικη και τα τραπεζια μονιμως γεματα με πιατα οποτε δεν μπορουσες να φας καπου καθαρα (χωρις να σου δινουν και μια κατευθυνση που να μαζεψεις τα πιατα) και οι τουαλετες καθαρες μονο αν πετυχαινες την καθαριστρια. Την εποχη της γριπης 2009 και 2010 δεν υπηρχε σαπουνι (αντε δεν απαιτω χαρτι) η αλλο απολυμαντικο χεριων στους κοινοχρηστους χωρους. To χειροτερο απο ολα, και αυτος ειναι ο λογος που γραφω, μηπως το δει καποιος απο το καμπινγκ και φιλοτιμηθει, ειναι οι βαρκες στην παραλια. Ειναι εκτος ελεγχου και το καμπιγνκ δεν δινει σημασια, μαλλον γιατι πληρωνουν για να τις εχουν μεσα. Τα σκαφη περνουσαν απο μη οριοθετημενο χωρο στην ακρη της παραλιας εκει που κολυμπουσαν ανθρωποι και παιδια και εκλειναν τη μηχανη μονο αν τους εβριζα γεμιζοντας με λαδι τα νερα. Κυριος με σκαφος γυριζε τα παιδια του στις σαμπρελες εντος των σημαδουρων. Οι ανθρωποι ειναι επικινδυνοι. Οταν παραπονεθηκα στο μερος οπου ενοικιαζουν τα κανο μου ειπαν οτι δεν ειναι υπευθυνοι!!!Δηλαδη δεν υπαρχει κανενας υπευθυνος στην παραλια. Μετανιωνω που δεν καλεσα το λιμενικο, αλλα δεν ηθελα να χαλασω και αλλο την διαθεση μου. Η παραλια ειναι υπεροχη, απο τις πιο ομορφες στην Ελλαδα, αλλα δεν ξερω για ποσο.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6819

Yesterday 7350

Week 32900

Month 111714

All 12616832

Αυτή τη στιγμή online 169 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6819

Yesterday 7350

Week 32900

Month 111714

All 12616832

Αυτή τη στιγμή online 168 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions