Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 42 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 142767
Πλατανίτσι
Πήγα με την κοπέλα μου στο Πλατανίτσι Σαβ/ριακο πρίν λίγο καιρό, και η εμπειρία ήταν απογοητευτική.
Γγνωρίζω τουλάχιστον τρεία κάμπινγκ στην Χαλκιδική γεμάτα νεολαία και κέφι, που έχουν άν όχι καλύτερη εξίσου ωραία θάλασσα, καλύτερα μπίτς μπάρ και σούπερ μάρκετ,με πολλές περισσότερες υπηρεσίες,χωρίς να σε ενοχλεί η διοίκηση του κάμπινγκ, όπου δεν χρειάζεται να περιμένης σαν καθυστερημένος μία ώρα στην ουρά το απογεύμα, να σε ψείνη ο ήλιος για να κάνεις ένα ντούζ δεν συζητάμαι για ζεστό νερό, όπου δεν φοβάσαι μην κολήσεις τίποτα με όλους αυτούς του ιούς που ακούμαι καθημερινά από την βρώμα που υπάρχει, δεν ανυσηχείς μην σου κλέψουν τίποτα από το τραπέζι της σκηνής σου όπως μας είπαν στην δίπλα σκηνή, αλλά και από άλλους όπως μάθαμε αργότερα, και κάποια ώρα όσο και αν γουστάρεις την διασκέδαση και το ξενύχτι να μπορείς να κοιμηθείς.
Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να καταλάβω για πρέπει να συμβηβαστώ με το μέτριο και την ταλαιπωρία, και να μην πάω κάπου που θα τα έχω όλα και μάλιστα σε καλές τιμές.
Νομίζω ότι στο Πλατανίτσι πάει και μια μερίδα νέων που γουστάρουν το χύμα,το λιώμα γι'αυτό και δεν έχουν απαιτήσεις.
Και κάτι ακόμα, κάποιοι έχουν μπερδέψει το μεθύσι την διασκέδαση τον χορό και τα ξεφωνητά με το κάμπινγκ, αν θέλουν αυτά ας πάνε στο ΑΧΟΪ μετά την Καλλιθέα, το κάμπινγκ είναι τρόπος ζωής και αγάπη για την φύση.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 7227

Yesterday 7350

Week 33308

Month 112122

All 12617240

Αυτή τη στιγμή online 188 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7227

Yesterday 7350

Week 33308

Month 112122

All 12617240

Αυτή τη στιγμή online 187 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions