Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 119 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 132402
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
4.5
Πολύ μεγάλο, άνετο, με καλή σκίαση και όμορφα οριοθετημένες θέσεις.
Έχει σχεδόν τα πάντα (μίνι μάρκετ, μαγειρείο, εστιατόριο, πιτσαρία, σάντουιτς-κρέπες, beach bar) και πολλές δραστηριότητες.
Από τιμές είναι ακριβό, πραγματικά όμως δε με ενόχλησε αυτό γιατί ήθελα μόνο να περάσω καλά, αυτό που με τρέλανε όμως είναι η σακούλα με 20-30 παγάκια από το μαρκετ 1,60 ευρώ!!!!
Απο καθαριότητα αρκετά καλό, όχι τέλειο.
Σαν σύνολο όμως είναι ένα άριστα οργανωμένο camping, με πολύ προσωπικό, όμορφο και με καταπληκτική παραλία.
Θα μπορούσαμε να είχαμε περάσει καταπληκτικά, αν δεν είχαμε καταλάβει από τη πρώτη στιγμή το τρόπο που αντιμετωπίζουν οι υπάλληλοι (και άρα ο υπεύθυνος-ιδιοκτήτης) τους πελάτες. Φτάσαμε αργά απόγευμα, πήραμε τη θέση που μας υπέδειξαν και νοικιάσαμε και ρεύμα. Όταν φτάσαμε μπροστά στη θέση, διαπιστωσαμε ότι είναι μικρή και από τη στιγμή που θα χρεωνόμασταν για μεγάλη σκηνή, ζητήσαμε από έναν υπάλληλο την ακριβώς δίπλα. ΣΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ λοιπόν με τον υπάλληλο και τη reception, στήσαμε ακριβώς διπλα (είπα στον υπάλληλο με το ποδήλατο να πάω στη reception να πάρω τα νέα αυτοκόλλητα, μου είπε δε χρειάζεται, θα μου τα φέρει ο ίδιος και φήμες λένε ότι ακόμα μου τα φέρνει).
Αφού τελικά στήσαμε, πάω να πάρω ρεύμα από το κουτί και βλέπω ότι όλες οι θέσεις είναι πιασμένες και με το 15 μέτρα καλώδιο δε μπορόυσα να πάρω από πουθενά αλλού. Επικοινωνώ με τη reception και μου λένε ότι δε μπορούν να κάνουν κάτι, αν θέλουμε να αλλάξουμε θέση ή αλλιώς να μη μας χρεώσουνε το ρεύμα και επίσης δεν υπήρχε τρόπος να ξέρει ότι όλοι οι πριζοδέκτες είναι πιασμένοι...Απλά μαθηματικά είναι, όταν σε μία πτέρυγα με 8 θέσεις για σκηνές πχ και 6 θέσεις για ρεύμα, έχεις ήδη δώσει τις 6, λογικό είναι ο έβδομος να μη μπορεί να πάρει ρεύμα. Οπότε βρείτε μία λύση (πχ μπαλαντέζα) και μη απαιτείτε μετά από 2 ώρες στησίματος να μετακομίσω αλλού, ούτε βραδιάτικα να πάρω το αμάξι και να ψάχνω στα γύρω χωριά μπαλαντέζα. Το άλλο πρωί πήγα πάλι στη reception και ο υπάλληλος με διαβεβαίωσε ότι θα στείλει τον ηλεκτρολόγο να βρει κάποια λύση...ακόμα έρχεται και αυτός....
Μπορεί να φαντάζει μικρό αυτό το πρόβλημα (και όντως είναι), αλλά αυτό που θέλω να καταλήξω είναι το εξής:
Όταν προσφέρεις (και διαφημίζεις) ότι είσαι από τα top camping στην Ελλάδα και χρεώνεις τις υπηρεσίες και τη διαμόνή τόσο υψηλά, οφείλεις να είσαι και εντάξει στις υποχρεώσεις σου.
Είμαι επαγγελματίας και όταν οι πελάτες μου, μου ζητάνε κάτι (στα πλαίσια του λογικού πάντα), θα τρέξω να τους εξυπηρετήσω, το ίδιο περιμένω οπότε και εγώ...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
21 Αυγούστου 2013
Αναχώρηση
24 Αυγούστου 2013
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3392

Yesterday 7279

Week 23217

Month 150798

All 12655916

Αυτή τη στιγμή online 308 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3392

Yesterday 7279

Week 23217

Month 150798

All 12655916

Αυτή τη στιγμή online 308 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions