Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 25 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 64557
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
2.5
Τοποθεσία
 
3.0
Έμεινα σ'αυτό το camping τον Ιούλιο του 2011 για ένα σαββατοκυριακο και η εντύπωση που μου δημιουργήθηκε είναι ότι πρόκειται για ένα χώρο που προορίζεται απλά για τη διανυκτέρευση όσων επισκέπτονται το μπαράκι της παραλίας. Συγκεντρώνει κυρίως νέους που τους αρέσει η φάση "ακόμα και όταν είμαι στην παραλία θέλω να είμαι σε κλαμπάκι". Το μπαράκι-κλαμπάκι βαράει δυνατά όλη μέρα, οι ξαπλώστρες πιάνουν το μεγαλύτερο μέρος της παραλίας και οι μπροστινές φυσικά δεν είναι για "όποιον και όποιον...", και γενικά τα πάντα περιστρέφονται γύρω από αυτό το μπαράκι. Δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις και ούτε να ηρεμήσεις μπορείς. Ίσως τις καθημερινές να είναι πιο ήσυχα.

Το εστιατόριο ήταν όντως αρκετά ακριβό για να τρως εκεί κάθε μέρα αλλά το φαγητό μου άρεσε πολύ. Δυστυχώς όμως βρίσκεται ακριβώς δίπλα από το μπαράκι και αυτό σημαίνει ότι θα φας υπό το εκωφαντικό ήχο της μουσικής και θα είναι μάλλον αδύνατο να κάνεις την κουβεντούλα σου τρώγοντας.

Το αξιοσημείωτο είναι ότι παρόλο που το σ/κ γινόταν χαμός από κόσμο και οι τουαλέτες ήταν σχετικά λίγες σε αριθμό, ήταν πεντακάθαρες όλη την ώρα, ακόμα και αργά το βράδυ.

Κατά τα άλλα οι σκηνές ήταν η μία πάνω στην άλλη και η διανυκτέρευση ακριβή.

Πιστεύω ότι απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινό (νομίζω έδωσα σαφή εικόνα) και ανταποκρίνεται επάξια στα γούστα αυτού, τα οποία απλά δε συμπιπτουν με τα δικά μου...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 726

Yesterday 7279

Week 20551

Month 148132

All 12653250

Αυτή τη στιγμή online 382 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 725

Yesterday 7279

Week 20550

Month 148131

All 12653249

Αυτή τη στιγμή online 385 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions