Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 18 0.5
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 28973
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Σκιά
 
2.0
Καθαριότητα
 
1.0
Παροχές
 
2.0
Τοποθεσία
 
3.0
Η θαλασσα ειναι το ποιο θετικο στοιχειο αυτου του καμπινγκ.
Εχει παρα πολλα μονιμα τροχοσπιτα,ελαχιστες παροχες και μια απιστευτη ΜΠΟΧΑ σε ολους τους χωρους. Απο τα ποιο ποιο απαραδεκτα που εχω συναντισει ηταν η αγορα της χρησεις των ντουζ!!!!!!!!.......
ο,50 ευρω για καθε ντουζ που διαρκει μονο 6 λεπτα της ωρας ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο!!!! Ασε που οι μηχανες που αγοραζεις τα ντουζ κλεβουν!!! Ουτε λιγο ουτε πολυ εγω ο ανδρας μου και τα δυο μας πιτσιρικια πληρωσαμε 50 ευρω (μαζι με τα κλεμενα) σε 6 μερες μονο για ντουζ!!!!
Η νοοτροποια του χωρου απεναντι σε αυτους που εχουν σκηνες ειναι απο απαραδεκτη εως γελοια! Πιστευουν ολοι οτι μενουν σε εξοχικες βιλες και οχι σε σακαρακες τροχοσπιτα και δυστιχως αυτη τη νοοτροποια την εχει και το προσωπικο του καμπινγκ. Για να φτασεις στον πολυ μικρο κολπισκο που ειναι η θαλασσα πρεπει να εχεις ορειβατικες ικανοτιτες.Δεν ειναι καλος χωρος για παιδια. Αλλο εξισου απαραδεκτο ειναι πως ο καθε κατασκηνωτης διαθετη την δικη του ψησταρια!! Το μεσημερι που ψηνουν ολοι μαζι η κατασταση ειναι ανυποφορη, δεν μπορεις να αναπνευσεις απο τον καπνο στην κυριολεξια...
Και να φανταστιτε οτι αυτο το καμπινγκ ειναι απο τα ανεκτα για την περιοχη της Χαλκιδικης. Φανταστιτε τι συμβαινει στα υπολοιπα.
Το υγειονομικο δεν λειτουργει στην Χαλκιδικη; Μονο χρηματα ξερουν να περνουν;
Αυτο που γινετε στην Χαλκιδικη στα περισσοτερα καμπινγκ ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!
ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 4
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 22

Yesterday 9878

Week 29725

Month 157306

All 12662424

Αυτή τη στιγμή online 296 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 22

Yesterday 9878

Week 29725

Month 157306

All 12662424

Αυτή τη στιγμή online 296 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions