Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122343
(Ενημερώθηκε: 14 Ιουλίου, 2017)
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
Δεν χρειάζεται να πω και πολλά για αυτό το κάμπινγκ καθώς το ξέρουν οι πάντες. Η φράση που το αντιπροσωπεύει είναι ''ακριβώς πάνω στην θάλασσα'' . Στην κυριολεξία 5 βήματα. Και σε μια απο τις πιο ωραίες, κατα τη γνώμη μου. Απο παροχές είχε μια και ήταν αρκετή. Πισίνα. Απλά υπέροχη. Δυστυχώς μετα τις 20,00 έκλειναν τα πάντα (εστιατόριο,μπαρ,πισίνα) οπότε αν ξέμενες απο π.χ νερό ,είχες θέμα. Οι τιμές στο εστιατόριο σχετικά ελαφρώς τσιμπημένες ,τίποτα το υπερβολικό όμως. Ψυγεία σε αφθονία, κουζίνα πλήρης, μέχρι και πλυντήρια.Τα θέματα που έχει το συγκεκριμένο κάμπινγκ είναι όμως 2. Το πιο σημαντικό είναι η σκιά του . Αν δεν είσαι εως την ζώνη F τότε έχεις τραγικό θέμα με τον ήλιο.Κάποιες θέσεις ,όσο πιο δίπλα στην θάλασσα δήλαδή, ήταν κυριολεκτικά στο έλεος των ακτίνων UVA- UVB. Και μετά ήταν τα κουνούπια και οι μύγες.Μία μέρα δεν μπορούσαμε να πάμε στο μπάνιο γιατί οι πόρτες απο μπλέ έδειχναν μαύρες απο τις μύγες που ήταν επάνω τους και ''λιάζονταν''. Δεν ξέρω αν μπορεί να κάνει κάτι η διοίκηση του κάμπινγκ για αυτό καθώς ίσως και λόγω καύσωνα να υπήρχε ένα θέμα παραπάνω , παρολαυτά για τους κατασκηνωτές ήταν μια δυσκολία. Όπως και να 'χει όμως είναι ένα καταπληκτικό μέρος που εννοείται οτι θα ξαναεπισκεπτόμουν (καθώς είναι και το μοναδικό κάμπινγκ του υπέροχου αυτού νησιού). Πάντως να σημειώσω οτι το κινητό μου το φόρτιζα στην θυρίδα μου χωρίς καμία επιβάρυνση.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
27 Ιουνίου 2017
Αναχώρηση
02 Ιουλίου 2017
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 1187

Yesterday 7350

Week 27268

Month 106082

All 12611200

Αυτή τη στιγμή online 194 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1187

Yesterday 7350

Week 27268

Month 106082

All 12611200

Αυτή τη στιγμή online 194 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions