Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122349
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
2.5
Παροχές
 
2.5
Τοποθεσία
 
5.0
Σεβόμαι τα σχόλια αλλά επειδή έχω πρόσφατη εμπειρία απο το συγκεκριμένο κάμπινγκ πρέπει να αναφέρω πως η καθαριότητα που τόσο διαφημίζεται δεν ισχύει σε τόσο μεγάλο βαθμό όπως και αντίθετα να αναφέρω πως έχεις άνεση χώρου και δεν είναι τραγικά τα πράγματα σε αυτό τον τομέα όπως πολλοί αναφέρονται!Ξεκινώντας από τα αρνητικά,πρώτον οι τουαλέτες και τα ντουζ στο κάμπινγκ δεν έχουν καμία σχέση με τις φωτογραφίες στην ιστιοσελίδα του,16 σε αριθμό που τις ανοίγουν εναλλακτικά ανα 8άδα δεν επαρκούν για να εξυπηρετήσουν τόσο κόσμο με αποτέλεσμα να μην είναι καθαρές,επίσης πέτυχα χαλασμένα ντουζ,βρύσες σκουριασμένες,τα νερά να λιμνάζουν στα πόδια σου,γενικά επείδη δεν είμαι χθεσινός σαν κατασκηνωτής,ίσως είναι το λιγότερο καθαρό κάμπινγκ που έχω επισκεφθεί και ιδίως σε περίοδο μετά 15αύγουστο,δεύτερον δεν παρέχεται ρεύμα δίπλα από σκηνές,τρίτον κομπρεσέρ αέρα χαλασμένο και όταν ζήτησα απο την ευγενέστατη κοπέλα στην υποδοχή για τρόμπα, μου είπε πως δεν έχει το κάμπινγκ (για μένα αδιανόητο για τόσο ακριβό καμπινγκ να μην έχει μια τρόμπα,πρακτικά δεν είχα θέμα δανείστικα),τέταρτον πανάκριβο (βέβαια το ήξερα από πριν αλλά περίμενα ανάλογη οργάνωση για την τιμή). Στα θετικά να αναφέρω πως βρίσκεται σε φοβερή τοποθεσία,το προσωπικό ειναι ευγενέστατο και σου παρέχει και μεταφορά με mini-bus από και πρός το λιμάνι κατά την άφιξη και αναχώριση.Πιστεύω να βοηθήσω με το σχόλιο μου μελλοντικούς κατασκηνωτές καθώς και τον ιδιοκτήτη να βελτιωθεί στο μέλλον>

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
24 Αυγούστου 2015
Αναχώρηση
27 Αυγούστου 2015
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 7197

Yesterday 7350

Week 33278

Month 112092

All 12617210

Αυτή τη στιγμή online 186 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7197

Yesterday 7350

Week 33278

Month 112092

All 12617210

Αυτή τη στιγμή online 185 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions