Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122355
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
4.5
Θα πω και εγω τν άποψη μου μιας και έρχεται καλοκαίρι!!! Λοιπόν πήγα με φίλες στο καμπινγκ!!! Εχω να πω τα καλύτερα είχε υπέροχο κόσμο... η παραλιά που είναι ακριβώς έξω απο το καμπινγκ είναι πολύ όμορφη και πολύ καθαρή εγω έπαθα πλάκα γενικά με τς παραλίες του νησιού ήταν όλες πεντακαθαρες με τιρκουαζ νερα !!! Υπάρχει όμως αν πατε με τα ποδια 2-3 λεπτα μια παραλία ακριβως διπλα πρεπει να περάσετε το λοφάκι δεν έχει καθόλου κόσμο και τα νερα εντελώς κρυστάλλινα..... Μην παραλείψετε να πάτε στν διπλή παραλία η οποια επίσης είναι πανέμορφη!!! Τωρα για το καμπινγκ είναι πολύ πολύ πολύ καθαρό και νερο ζεστό ΠΑΝΤΑ οι καθαρίστριες συνέχεια εκεί και πολύ ευγενικές...εκτός απο πολύ αργα το βράδυ που ξεκουράζονται αλλα και παλι δεν γίνεται και εντελώς βρώμικα νορμαλ πράγματα για καμπινγκ δηλαδή..... το μαγαζάκι είναι οκ και ο κυριούλης μια χαρα και φορτίζαμε τα κινητά μας και τς φωτογραφικές και όλα καλά...!!! Το εστιατόριο δεν το επισκεφθήκαμε και πολύ μόνο ενα πρωινό όποτε δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει !! Το μπαρακι με τν πισίνα αξεπέραστο απλά και πολύ ωραιο το βράδυ για άραγμα με τς παρέες που γίνονται ένα.... όπως και το να κάτσεις απλα στν παραλία!!! ΝΑ ΠΑΤΕ ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ!!!!! ίσως ένα απο το καλύτερα καλοκαίρια μου πέρασα εκεί !!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3073

Yesterday 8800

Week 37954

Month 116768

All 12621886

Αυτή τη στιγμή online 216 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3073

Yesterday 8800

Week 37954

Month 116768

All 12621886

Αυτή τη στιγμή online 215 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions