Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122357
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
1.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
Ήταν η δεύτερη φορά που πήγα στο κοράλλι και το είδα βελτιωμένο. Το παλιό εστιατόριο που ήταν δίπλα στις σκηνές δημιουργώντας φασαρία το βράδυ άλλαξε θέση και πλέον είναι αλλού. Οι τουαλέτες πλέον έχουν καθαρίστριες διαρκώς και είναι πολύ πιο καθαρές από ότι στην πρώτη επίσκεψη μου και αυτό με εξέπληξε ευχάριστα. Αυτά όσον αφορά τις θετικές αλλαγές σε σχεση με παλιά. Το μονο πρόβλημα που έχει το κάμπινγκ κατά την γνώμη μου είναι οτι μαζεύει φοιτητοπαρεες απο τις οποίες μερικες δεν σέβονται τις ώρες κοινής ησυχίας. Η διεύθυνση έκανε την μεταφορα του εστιατορίου και βοήθησε στο θεμα αυτο αλλά πλέον το πρόβλημα είναι ατομικό. (πχ 2 βράδια στις 4 και στις 6 το πρωί μια παρεα που προφανώς γύρισε απο την χώρα εκείνη την ώρα ξεκίνησε το τραγουδι με κιθάρες στην παραλία το οποίο εξελίχθηκε σε διαγωνισμο του ποιος μπορεί να τραγουδίσει πιο δυνατά και επίσης αν μένετε δίπλα σε φοιτητές που γυρνάνε ξημερώματα απο την χωρα μην περιμένετε να κοιμηθήτε και πολύ). Το καμπινγκ μια χαρα είναι αλλα μην περιμένετε χαλάρωση και ησυχία.
Σχετικά με το νησί τώρα, μόνο τα καλύτερα έχω να πω!! Η θέα απο την χώρα δεν παίζεται και οι παραλίες είναι ολες ωραιες και με άμμο αυτό όμως σε περίπτωση πολύ αέρα γίνεται μειονέκτημα.

ΥΓ: η σκιά παραμένει πρόβλημα στο κάμπινγκ καθώς τα περισσότερα δέντρα είναι χαμηλά σε ύψος και με αραιό φύλλωμα.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
19 Ιουλίου 2012
Αναχώρηση
24 Ιουλίου 2012
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6209

Yesterday 8800

Week 41090

Month 119904

All 12625022

Αυτή τη στιγμή online 221 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6209

Yesterday 8800

Week 41090

Month 119904

All 12625022

Αυτή τη στιγμή online 221 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions