Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122344
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Σκιά
 
2.5
Καθαριότητα
 
2.5
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
4.5
Κοραλλι...πρωτη φορα πηγα καπου στο 2001 και απο τοτε εχω επισκευτει το νησι και το καμπινγκ τουλαχιστον 9 καλοκαιρια αποτι μπορω να θυμηθω.
Εχω ενα συναισθηματικο δεσιμο με ολο το θεμα αλλα θα προσπαθησω να ειμαι οσο αντικειμενικος μπορω.
Παρα πολυ ομορφη τοποθεσια με παραλια διπλα στο καμπινγκ.
Μπαρακι με πισινα συμπαθητικο πριν μπεις στον χωρο των σκηνων αλλα με βαβουρα της μουσικης αν εισαι κοντα.
Μικρο σε εκταση,πραγματικα τον Αυγουστο πρεπει να ειναι υπεραριθμες οι σκηνες αποτι μπορει να αντεξει.
Λιγη σκια φυσικη και ακομα πιο λιγη τεχνητη σε ενα σημειο που συνηθως θα ειναι τιγκα.
Εστιατοριο με σχετικα λογικες τιμες καφεδων αλλα με κατω του μετριου φαγητο και τιμες ανω του ανεκτου και το χειροτερο τις μυγες να κανουν παρτυ μεσα απο τις βιτρινες τις περισσοτερες ωρες.
Τουαλετες με τουρκικες μεσα,οι οποιες για μενα ειναι οτι καλυτερο για καμπινγκ,αφου δεν χρειαζεται να ακουμπας και να καθεσαι πουθενα.Η καθαριοτητα τους εξαρταται απο την ωρα που θα τις επισκεφτεις.Γενικα ομως θα χρειαζοτανε περισσοτερες γιατι απλα ειναι μικρες.
Ιδιοκτητες ο πατερας αδιαφορος ως ψυχρος,ο γιος κανει οτι μπορει και συμπαθητικος τυπος.
Γενικα απο περιγραφη και ανεσεις δεν μπορω να πω οτι ειναι σουπερ ουαου,αλλα γενικα ειναι ομορφο καμπινγκ σχετικα περιποιημενο,μικρο που αν εχεις ορεξη και μερες θα γνωρισεις κοσμο και κοσμακη,χαλαρο και σου δινει μια αισθηση χαλαρωσης.
Για μενα ολα αυτα αρκουν για να ξαναπαω,αν και εχει ελλειψεις σε αρκετα πραγματα μου αφηνει μια θετικη αισθηση στο τελος.Και εννοειται το μεγαλυτερο ατου του καμπινγκ ειναι η ιδια η Σεριφος,μακραν για μενα απο τα ομορφοτερα νησια των κυκλαδων.
Θα το συνιστουσα μεχρι τελη ιουλη για να το ευχαριστηθειτε,μετα δεν κανω ξανα προσπαθεια ειναι πολυς ο κοσμος για την 33χρονη καμπουρα μου...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Απάντηση ιδιοκτήτη 21 Ιουλίου, 2012

Το κάμπινγκ ήταν όπως ακριβώς το παρουσιάζεις αλλά τα πράγματα έχουν αλλάξει. Καταλαβαίνω ότι έχεις να έρθεις πολύ καιρό αλλά έχει γίνει μια ριζική ανακαίνιση στο κάμπινγκ και όποιος το ήξερε όπως ήταν θα καταλάβει την διαφορά όταν θα μας επισκεφτεί

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 2513

Yesterday 7350

Week 28594

Month 107408

All 12612526

Αυτή τη στιγμή online 198 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2513

Yesterday 7350

Week 28594

Month 107408

All 12612526

Αυτή τη στιγμή online 198 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions