Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122355
εχουμε και λεμε
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
θα συμφωνησω κι εγω με τους προηγουμενους...
1)αν ειναι δυνατον σε καμπινγκ να ειναι η μια σκηνη διπλα σε αλλη.θα επρεπε να απεχουν τουλαχιστον 2 χλ μεταξυ τους και αναμεσα Plexy Glass για ηχομονωση.
2)εξω απο τις τουαλετες ολη την μερα ειχαν μια καθαριστρια.κακως!!!επρεπε να την ειχαν και το βραδυ.
3)πολυ φασαρια βρε αδερφε.θα πρεπε να κανουν ολοι ησυχια (εκτος απο μενα φυσικα)
4)το μινι μαρκετ δεν ειχε τα τσιγαρα μου κι οταν παραπονεθηκα μου ειπαν πως θα βρω στο λιβαδι.ε οχι και να περπατησω 10 λεπτα δρομο, διακοπες ειμαι,δεν το κουναω απο δω, ασε που μπορει να με πιασει και κανενας τσιγαροβηχας στον δρομο.
5)το πουλμαν το ειχανε μονο για να σε παιρνει με τα πραγματα σου οταν ερχεσαι και να σε πηγαινει παλι οταν φευγεις.τρομερο!επρεπε να με παει οπου θελω ανα πασα στιγμη!
6)επειδη ειχε πολυ κοσμο δεν βρηκα αμεσως θεση στην σκια.και ξερετε ποσο δυσκολο ειναι να μετακινησεις την σκηνη σου οταν φυγει ο διπλανος!
7)οικονομια στο νερο?που ακουστηκε?αυτα τα κανω μονο στο σπιτι μου.αλωστε η σεριφος ειναι ενα καταπρασινο νησι γεματο ποταμια!
θα μπορουσα να συνεχισω για πολυ ακομα αλλα νομιζω πως οποιος ειναι αληθινος καμπερ το πιασε το νοημα...εγω παντως περσι ημουν εκει φετος το ιδιο και του χρονου στανταρ παλι!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3199

Yesterday 8800

Week 38080

Month 116894

All 12622012

Αυτή τη στιγμή online 217 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3199

Yesterday 8800

Week 38080

Month 116894

All 12622012

Αυτή τη στιγμή online 217 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions