Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122352
χαλια μαυρα
(Ενημερώθηκε: 29 Μαρτίου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Σκιά
 
1.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
1.0
Τοποθεσία
 
4.0
γυρισα χθες απο διακοπες στη σεριφο...
ηθελα να εκφρασω μια αποψη σχετικα με το καμπινγκ τους,το οποιο με αφησε αφωνη..

διαβασα λοιπον κριτικες στο ιντερνετ,διαβασα και την σελιδα του καμπινγκ coralli και αποφασισα να το επισκεφτω.


ΠΡΩΤΟ ΣΟΚ: η μια σκηνη ηταν πανω στην αλλη,σχεδον στην κυριολεξια..η διπλανες μας σκηνες απηχαν απο την δικη μας περιπου 5 εκατοστα.αυτο σημαινει οτι εκτος απο ψιθυρους των διπλανων που εφταναν στ αυτια μας σαν οι ανθρωποι να ηταν μεσα στην σκηνη μας,ακουσαμε και ολα τα υπολοιπα,απο ζευγαρι που νομιζε οτι ειχε στησει την σκηνη του μεσα σε ηχομονωμενο δωματιο.
εγω ως ασχετη φυσικα(!),ειχα τηλεφωνησει πριν παω στο νησι για να κλεισω μια θεση για σκηνη,οπως συνηθιζα να κανω αλλες χρονιες σε αλλα οργανωμενα καμπινγκ(στο τελος θα δειτε οτι δεν συγκαταλεγεται σε αυτα).
οποιος απαντησε στο τηλεφωνο ειπε οτι δεν ειχαν ποτε προβλημα ευρεσης χωρου κ οτι γι αυτο δεν εκλειναν θεσεις απο πριν!
που να φανταστω οτι αυτο σημαινε 'ξερεις δεν εχουμε ποτε προβλημα,γιατι στην αναγκη θα βαλεις την σκηνη σου πανω στον διπλανο'.

ΣΟΚ ΔΕΥΤΕΡΟ : οι τουαλετες τους ηταν ολες τουρκικες εκτος απο μια(μαλλον ξεφυγε πανικοβλητη).συγγνωμη που ολα μου τα χρονια χρησιμοποιω απ τις αλλες,να,τωρα παρουσιαστηκε η αναγκη και δεν νιωθω το ποδι μου απο το λυγισμα...

ΣΟΚ ΤΡΙΤΟ : κοιτας γυρω σου..νομιζες θα δεις χαρτι υγειας?χαχα,αυτα σε αλλα οργανωμενα..εδω ο καθενας βολταρει με το δικο του ρολο ανα χειρας.

ΣΟΚ ΤΕΤΑΡΤΟ : εμαθες να κανεις μπανακι και το νερο να τρεχει?αυτα να τα ξεχασεις...εδω οι ντουζιερες τρεχουν νερο το πολυ για 15 δευτερα!μετα πρεπει να πατησεις το κουμπι,εκει στα δεξια..και ξανα..και ξανα..μεχρι να ρημαδοπλυθεις.

καλα υπηρχαν και κατι ψιλα του στυλ
-ακριβο φαγητο,
-βρωμικη πισινα ,
-ενα βανακι που σε πηγαινε την αποσταση των 5 λεπτων καμπινγκ-λιμανι μονο 3 φορες την μερα (μην κουρασουμε και τον οδηγο..)
-20 μπριζες για ολοκληρο το καμπινγκ,
-υπευθυνους στον κοσμο τους..
αλλα μπροστα στις βασικες αναγκες που δεν καλυφθηκαν,αυτα ειναι μικρα.

η τιμη φυσικα,ιδια και απαραλλαχτη με ολων των οργανωμενων καμπινγκ..
και τελικα σκεφτομαι το εξης..δικο σου ειναι το καμπινγκ,αμα θες πλυνε τους σε θαλασσινο νερο και βαφτισε το οργανωμενο..

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΣΤΟ SITE ΣΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΩ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ?

δεν παω πρωτη φορα σε καμπινγκ,δεν περιμενα να βρω τζακουζι..αλλα οχι και ετσι.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΤΟΥΣΑ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΓΛΥΤΩΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΝΙΩΘΟΥΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΜΠΙΝΓΚ..ΝΕΡΑΚΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ...

πως ειπατε?'οργανωμενο'? δοκιμαστε καλυτερα 'περιφραγμενο ελευθερο'

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1530

Yesterday 8800

Week 36411

Month 115225

All 12620343

Αυτή τη στιγμή online 177 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1530

Yesterday 8800

Week 36411

Month 115225

All 12620343

Αυτή τη στιγμή online 177 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions