Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122342
(Ενημερώθηκε: 09 Αυγούστου, 2015)
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Σκιά
 
0.5
Καθαριότητα
 
3.5
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
2.5
Προσωπικά από τα χειρότερα κάμπινγκ που έχω πάει ποτέ...
Δεν υπάρχει σωστά οριοθετημένος χώρος. Υπάρχουν κάποιο διάδρομοι που ορίζουν κάποια τετράγωνα, μέσα στα οποία γίνεται απλά χαμός. Αν είχαμε δύο σκηνές, απλά δεν θα μπορούσαμε να στήσουμε δίπλα-δίπλα... Για να πάω στη σκηνή μου περνάω ΠΑΝΩ από άλλες σκηνές... χώρος εννοείται για να βάλεις μια αιώρα, μια καρεκλίτσα, ένα τραπεζάκι ή απλά να κάτσεις μπροστά στη σκηνή σου, απλά δεν υπάρχει... Επίσης σκιά έχει πολύ λίγη. Μονο λίγα δέντρα, που φωλιάζουν και περιστέρια, οπότε πολλές σκηνές είναι γεματες κουτσουλιές (και βλέπεις και περιστέρια να τριγυρνάνε πολλές φορές κάτω) Γενικα απλά δεν μπορείς να αράξεις καθόλου στη σκηνή σου, γιατι ούτε χώρο έχει και σε τρώει και ο ήλιος... Απαράδεκτο για οργανωμένο κάμπιννγκ... Άσε που έχεις την αίσθηση ότι απλά σε στοιβάξανε. Ακριβώς δίπλα υπάρχει το μπαράκι τους, που παίζει ντάπα-ντούπα και έτσι και η ησυχία πάει περίπατο. Ένα βράδυ έπαιξε κάτι πιο ήρεμες τζαζιές και ήταν μια ευχάριστη έκπληξη.
Τουαλέτες γενικά καθαρές, και το μπάνιο είχε ζεστό νερό (αν και το σύστημα που πατάς το κουμπί αρκετά μπούρδα και άβολο). Υπάρχει εστιατόριο που μπορείς να κάτσεις να φας και κάτι δικό σου, κοινόχρηστη κουζίνα και ψυγείο.
Το ίντερνετ τους χάλια, πρέπει να είσαι τυχερός για να μπεις με την πρώτη (πρόβλημα του ρούτερ τους, που κάνουν κάθε τόσο ρισετ).
Τέλος αυτό που δεν μου άρεσε είναι που υπάρχει πρόσβαση από την παραλία κατευθείαν στον χώρο των σκηνών, χωρίς να υπάρχει κανένας έλεγχος. Και με την μία σκηνή πάνω στην άλλη, δεν θεωρώ πως κάποιος μπορεί να νοιώθει την παραμικρή ασφάλεια για πράγματα που έχει μέσα στη σκηνή του. Δεν άκουσα κάτι σχετικό για κλοπή, αλλά η αίσθηση που μου δίνει είναι αυτή...
Προσωπικα, με την δική μου οπτική περί κάμπινγκ, το συγκεκριμένο μου δίνει την αίσθηση (όπως έχει γράψει και κάποιος άλλος στα σχόλια) καταυλισού... ούτε φύση χαίρεσαι, ούτε τίποτα...
*επίσης αρκετά ακριβό γι'αυτό που προσφέρει. 14ευρώ η μέρα για ένα άτομα με μια μικρή σκηνή...

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Μόνος
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 7187

Yesterday 6270

Week 25918

Month 104732

All 12609850

Αυτή τη στιγμή online 266 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7187

Yesterday 6270

Week 25918

Month 104732

All 12609850

Αυτή τη στιγμή online 265 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions