Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 115 0.5
ΣΕΡΙΦΟΣ 122170
Προς ιδιοκτητη
Μάλλον με μπερδεύετε μ άλλον γιατί ποτέ δε συζήτησα μαζι σας η στη reception
Παρόλα αυτά δε μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχουν οι δομές οργάνωσης με το σεβασμό προς τους υπόλοιπους??
Αν κρίνω απ το ύφος σας έχετε επιλέξει το είδος κόσμου που θέλετε και θα σας κάνω τη χάρη να μην ξαναέρθω. Δόξα το θεό υπάρχουν πολλά ανθρώπινα camping στην ευρύτερη περιοχή σας
Απάντηση ιδιοκτήτη 30 Αυγούστου, 2013

Σαν αρχή θα σεβαστώ, τόσο εγώ (ο ιδιοκτήτης) όσο και όλοι όσοι εργάζονται εδώ, το γεγονός ότι ενοχλεί το μηχάνημα του αέρα για το φούσκωμα των στρωμάτων και άλλα πολλά, τα οποία όπως λέτε δεν συζητήσαμε στην Reception. Θα μου επιτρέψετε να αναγνωρίζω όμως τι έχω ακούσει και τι διαβάζω. Όμως δεν θα σταθώ τόσο σε αυτό, αλλά στο γεγονός ότι ο ρόλος μας, εδώ είναι να εξυπηρετούμε και όχι να αστυνομεύουμε. Δυστυχώς η έλλειψη σεβασμού και η αγένεια είναι η προσπάθεια των χαμηλού επιπέδου ατόμων να παραστήσουν τους σπουδαίους.(Eric Hoffer) Γι’αυτό πλέον το μόνο που αναζητούμε είναι κανόνες και όχι σεβασμός και ευγένεια.
Αυτοί, είναι η Ελλάδα του 2014.
Φυσικά και υπάρχουν και άλλα κάμπινγκ στην ευρύτερη περιοχή και ελπίζουμε να βρείτε αυτό που αναζητάτε. Πάντως εμείς, κάνουμε ότι μπορούμε και θα συνεχίσουμε να το κάνουμε.

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 4550

Yesterday 7206

Week 22634

Month 156703

All 12482727

Αυτή τη στιγμή online 387 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4550

Yesterday 7206

Week 22634

Month 156703

All 12482727

Αυτή τη στιγμή online 387 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions