Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.4 10 0.5
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 21989
Εγώ είχα πάει στο Camping πριν από μερικά χρόνια. Η αλήθεια είναι πως ήταν από τα χειρότερα camping που έχω πάει πότε μου (αν όχι το χειρότερο). Πράγματι το site τους σε ξεγελάει φαίνεται πολύ ωραίο αλλά στην πραγματικότητα??? ένα απέραντο χωράφι (κυριολεκτικά όμως) . Βέβαια όταν πήγα εγώ σκιά υπήρχε μόνο κάτω από τις πέτρες και κάτω από τις πολύ βρώμικες τουαλέτες τους. Επίσης θα συμφωνήσω πως είναι σαν να έχεις πάει στο εξωτερικό διακοπές αφού για να βρεις να μιλούν Ελληνικά έπρεπε να μιλήσεις μόνο με την παρέα σου!!!!!! Όσο για την πισίνα σχετικά πολύ μικρή για τον κόσμο που υπήρχε αλλά και εκεί ούτε λόγος για την καθαριότητα. Αφού μπορούσες πολύ άνετα αν έχεις καλάμι να ψαρέψεις πολλούς μικροοργανισμούς μικρόβια κολοβακτηρίδια και αλλά διάφορα.
Η τιμές καμία σχέση με την πραγματικότητα αφού είναι πανάκριβο. Η τιμές δεν συμβαδίζουν με το camping αφού το σωστό είναι να σε πληρώνουν για να κατασκηνώσεις εκεί. Επίσης για όσους κολυμπούν στην πισίνα θα έπρεπε να τους δίνουν για τα επόμενα 3 χρόνια (τουλάχιστον ) εξετάσεις στην Βιοιατρική. :P :eek:

YΣ. Αυτά από έμενε βέβαια οποίος επιμένει να πάει ακόμα καλά να περάσει αααα και please ας μου φέρει souvenir 2 κολοβακτηρίδια από την πισίνα να συμπληρώσω το album και τα ανταλλάσσω με 2 μικρόβια της προτίμησης του ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
:D 8)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 6301

Yesterday 7206

Week 24385

Month 158454

All 12484478

Αυτή τη στιγμή online 358 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6301

Yesterday 7206

Week 24385

Month 158454

All 12484478

Αυτή τη στιγμή online 358 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions