Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.9 10 0.5
ΠΑΡΟΣ & ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 12772
Περαστικος για αξιολογηση για το καλοκαιρι..
(Ενημερώθηκε: 09 Μαΐου, 2015)
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
Δ/Υ
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
4.0
Εμενα διπλα σε hotel και περασα να ριξω μια ματια.Ηταν σε φαση αναδιοργανωσης ,οποτε δεν μπορω να γραψω λεπτομερεις μιας και δεν εμεινα. Ο υπευθυνος εκει μου ειπε:
Εχει καμπινες για 2 ατομα κατω απο τεχν σκια, εχει σκηνες μεγαλες που ενοικιαζει , ισως ο περισσοτερος χωρος προοριζεται για αυτοκινουμενα ή τροχοσπ και θαλεγα οτι οι σκηνες περιοριζονται στα πιο απομερα μερη. Απο σκια μαλλον υποδεεστερο του "Κριος" και το βασικοτερο η στενοτητα του χωρου με το σημειο υπαρξης του καμπιγκ - μεσα σε γειτονια της Παροικιας , τα Λειβάδια- μου εδωσε την εντυπωση οτι ημουν στο Παγκρατι ή τη Κυψελη ..της Παρου φυσικα, (τηρουμενων των αναλογιων) .Οποτε ..που ειναι η εξοχη?Γι αυτο και διατηρω τις επιφυλαξεις μου για το παρκιν εκτος καμπιγκ..ισως ειναι προβλημα τοην περιοδο τουριστ αιχμης..
Απο παραλια ,τα Λειβαδια δεν ειναι και η καλυτερη προταση..Ασε που τωρα τη Πρωτομαγια λογω των ρυακιων που εκβαλουν με νερο, μυριζε βοθριλα..οποτε ξανασκεφτειτε το..
Το μεγαλο ατου ειναι οτι εισαι κοντα στο κεντρο της Παροικιας 15΄- 20' εως το λιμανι με τα ποδια , οποτε αν δεν εχετε μεταφ μεσον , σας εξυπηρετει. Βεβαια δεν περνα συγκοινωνια απο το καμπιγκ..επισης οτι ειναι φατσα καρτα στο παραλιακο δρομο με τα καφε , εστιατορια κλπ.. βολευει..

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
04 Μαΐου 2015
Αναχώρηση
04 Μαΐου 2015
Ταξίδεψα με
Φίλους
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 3294

Yesterday 7236

Week 28614

Month 162683

All 12488707

Αυτή τη στιγμή online 879 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3294

Yesterday 7236

Week 28614

Month 162683

All 12488707

Αυτή τη στιγμή online 879 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions