Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.1 52 0.5
Hot
ΠΑΡΟΣ & ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 102617
ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ
(Ενημερώθηκε: 25 Ιουλίου, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
0.5
Παροχές
 
2.5
Τοποθεσία
 
3.5
Νομίζω ότι το χειρότερο camping το έχω δει και είμαι προετοιμασμένη για όλα πια. Οι τουαλέτες ήταν πενταβρώμικες και καλό είναι αν τελικά αποφασίσετε να πάτε σε αυτό το χοιροστάσιο να κατασκηνώσετε να πηγαίνετε στις πάνω τουαλέτες και όχι σε αυτές δίπλα στην είσοδο,είναι σε λίγο καλύτερη κατάσταση. Να είστε προετοιμασμένοι ότι στα ντους δεν έχει σχεδόν καθόλου πίεση και ζεστό νερό λόγω πολυκοσμίας. Αν στήσετε σχετικά κοντά στην ταβέρνα και όχι δίπλα όπως είδα σε άλλα σχόλια δεν έχει επίσης καθόλου ησυχία. Γενικά δεν νομίζω ότι μπορείς να βρεις μέρος να ηρεμήσεις εκεί πέρα αφού στις πιο απομακρυσμένες σκηνές και στις καλαμιές τρέχουν οι αρουραίοι ενώ σε αυτές κοντά στην ταβέρνα δεν μπορείς να κλείσεις μάτι ούτε στις 5 το πρωί γιατί γίνεται η επέλαση των Ούννων. Η παραλία δίπλα στο κάμπινγκ είναι σαν βούρκος αν και να σας πω την αλήθεια δεν μπήκα καν αφού υπάρχουν καλύτερες παραλίες πιο έξω, με λιγότερο κόσμο ο οποίος δεν θέλει να ξεπλύνει την βρώμα όλης της εβδομάδας στην θάλασσα όπως κάνει η πλειοψηφία των κατασκηνωτών του κάμπινγκ που είναι αμφιβόλου υγιεινής. Το καλύτερο σας το άφησα για το τέλος,γίνεται το πλιάτσικο μέσα στο camping. Από πορτοφόλια,κλειδιά από μηχανάκια και αμάξια μέχρι ολόκληρη σκηνή όπως λέει και ένας φίλος πιο κάτω.Το τελευταίο σας το λέω με σιγουριά και δεν υπερβάλλω γιατί ήταν η δικιά μου!!!!Ευτυχώς δεν είχαμε τίποτα άλλο πέρα από το στρώμα και σεντόνια γιατί είχαμε και άλλη, πιο μεγάλη σκηνή που είχαμε βαλίτσες κτλ και μάλλον δεν την πήραν και αυτή γιατί κοιμόμουν μέσα. Ο ιδιοκτήτης είναι απίστευτος πα@#$ας και όταν πήγαμε άρον άρον να του πούμε τι έγινε και να κάνουμε check out έκανε ότι δεν μας πίστευε και ήθελε να τον πληρώσουμε και από πάνω.Φυσικά και δεν πήρε φράγκο και τελικά καταλήξαμε σε ενοικιαζόμενο δωμάτιο τις τελευταίες δύο μέρες με τα λεφτά που θα δίναμε στον καθυστερημένο. Αντί να κοιτάξει το ζώον να κάνει λίγο πιο ασφαλές και ανθρώπινο το αχούρι του καβγαδίζει και ανοίγει κεφάλια με μπουκάλια.Αλλά μπάτσος δεν ήταν,τι καλύτερο να περιμένεις από τραμπουκισμούς??? Αν τελικά πάτε εκεί και τύχει να μιλήσετε μαζί του πείτε του να πάει να γ@$#@ει και πως μαζί με πολλούς άλλους του εύχομαι να ψοφήσει μπας και καθαρίσει ο τόπος!!!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
02 Αυγούστου 2011
Αναχώρηση
06 Αυγούστου 2011
Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2593

Yesterday 8800

Week 37474

Month 116288

All 12621406

Αυτή τη στιγμή online 178 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2593

Yesterday 8800

Week 37474

Month 116288

All 12621406

Αυτή τη στιγμή online 178 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions