Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.1 52 0.5
Hot
ΠΑΡΟΣ & ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 102487
Απο τα καλυτερα!
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
4.0
Απο το camping εμεινα πολυ ικανοποιήμενη! Βέβαια εμείς πήγαμε μέσα ιουλίου, μια περίοδο δηλαδή που ο κόσμος ήταν ακριβώς όσος έπρεπε. Ούτε πολυς ούτε λίγος. Ετσι θέση για τις σκηνες μας βρηκαμε πολυ εύκολα, με σκια και ήμασταν πολυ άνετα. Ο χωρος του camping ετσι κι αλλιως ειναι πολύ μεγάλος και μπορείς να στήσεις οπουδήποτε (δεν εχει δηλαδη συγκεκριμένες θέσεις) , οπότε πιστεύω πως δεν υπάρχει πρβλημα χώρου γενικά. Εχει αρκετά δέντρα και καλαμιές οποτε σκια έχει σχεδόν παντού. Οι τουαλέτες την περιοδο εκεινη ήταν πολύ καθαρές, αν και εχω ακούσει οτι τον αυγουστο δεν είναι και τόσο. Παρ'όλα αυτά είναι αρκετές και καλές. Το εστιατόριο είναι πάρα πολυ καλο! Καλές τιμές στα φαγητα (οι καφεδες και οι χυμοι λίγοι τσιμπημένοι) και παρα πολυ καλο φαι! Επισης έχει πολύ μεγάλο μινι μαρκετ, που πουλάει τα πάντα. (Δεν εχω δει μεγαλυτερο μινι μαρκετ σε καμπινγκ). Οι άνθρωποι, τόσο αυτοί που δουλεύουν στο καμπινγκ όσο και οι κατασκηνωτές, είναι πολλοί φιλικοί και η ατμοσφαιρα είναι παρεϊστικη. Το βράδυ λειτουργεί και το μπαρ του καμπινγκ μεχρι τις 2,3 . Για να φτάσεις στο καμπινγκ θες γύρω στα 10λεπτά με ένα τέταρτο περπάτημα απο το λιμάνι. Η αληθεια ειναι οτι δυσκολευτήκαμε λίγο να το βρούμε. Η παραλία είναι ακριβώς εξω απο το καμπινγκ και είναι καλή. Ενα κομμάτι της είναι παραλία γυμνιστών.Ενταξει δεν ειναι κ η καλυτερη της αντιπαρου, αλλα ειναι καλη. Τέλος αυτό που μου έκανε ευχαριστη εντύπωση ήταν οι τιμές του καμπινγκ. 2 ατομα σε μια σκηνη πληρώναμε 6 ευρώ τη μερα. σε ενα καμπινγκ που ήταν απο τα καλύτερα που έχω παει :)

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 4350

Yesterday 7206

Week 22434

Month 156503

All 12482527

Αυτή τη στιγμή online 234 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4350

Yesterday 7206

Week 22434

Month 156503

All 12482527

Αυτή τη στιγμή online 234 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions