Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.1 52 0.5
Hot
ΠΑΡΟΣ & ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ 102632
Κάθε χρόνο και καλύτερο!
Φέτος πήγα για 5η φορά (ή 6η; έχω χάσει το μέτρημα!) στο κάμπινγκ της Αντιπάρου. Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι κάθε χρόνο γίνεται ακόμα καλύτερο. Και αυτό γιατί διατηρεί τα θετικά στοιχεία (χαλαρό και παρεϊστικο κλίμα, κλπ) ενώ βελτιώνει αυτά που υστερούσε.
Βρέθηκα εκεί στα τέλη Ιουλίου. Τα θετικά σχόλια παραπάνω με καλύπτουν απόλυτα. Τα διαφορετικά που συναντήσαμε φέτος ήταν τα εξής:
- Οι τουαλέτες ήταν ικανοποιητικά καθαρές, παρόλο που το κάμπινγκ ήταν σχεδόν γεμάτο. Καθαριζόνταν συνέχεια, από νωρίς το πρωί μέχρι αργά το βράδυ. Εύγε!
- Είχε πολύ ησυχία. Ξύπναγα το πρωί στις 11 και δεν άκουγόταν τίποτα! Έλεγα... μπααα, ακόμα 8 θα είναι και κοιμούνται όλοι!
- Απουσιάζαν τα τελειωμένα πανκιά και οι ναζί. Αυτό είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό, αλλά δεν γουστάρω να τους βλέπω... ειδικά τους ναζί. Μου γυρνάνε τα σηκώτια.
- Στο μπαρ του κάμπινγκ γινόταν κάθε βράδυ όλο το παιχνίδι και ο αϊθαλής "Κόναν" στη μπάρα σέρβιρε σχετικά καθαρά και φθηνά ποτά (4€).

Για τον φίλο πάνω που λέει για κλοπές, στα τόσα χρόνια που πάω, ούτε μου έχουν κλέψει κάτι, ούτε έχω ακούσει κάποιον να γκρινιάζει.

Μπράβο κύριε Γιάννη για την εικόνα που είχε φέτος το κάμπινγκ σου. Και μην ξεχνάς, μου υποσχέθηκες ότι του χρόνου θα είναι ακόμα καλύτερο. Θα έρθω να τσεκάρω!

Και μην ξεχνάτε... η Αντίπαρος θέλει ποδήλατο :zzz
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3780

Yesterday 5730

Week 9510

Month 137091

All 12642209

Αυτή τη στιγμή online 162 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3780

Yesterday 5730

Week 9510

Month 137091

All 12642209

Αυτή τη στιγμή online 162 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions