Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.2 14 0.5
ΝΑΞΟΣ 24372
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
Έμεινα σχεδόν 3 εβδομάδες με τα παιδιά μου ηλικίας 11 και 8 ετών. Τα θετικά του είναι : μικρό, τα παιδιά έκαναν ποδήλατο γύρω γύρω, με κάποιους σταθερούς κατασκηνωτές, πολύ συμπαθητικούς, με πολύ καλή σκιά, οι ιδιοκτήτες είναι μια οικογένεια, πάρα πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί με πολύ καλή διάθεση να σου προσφέρουν ό,τι ζητήσεις στο μέτρο του δυνατού (π.χ. ενώ δεν υπήρχε καταψύκτης, επειδή είχα μαζί μου πολλά φαγητά, τοποθέτησαν έναν αμέσως μόλις τους το ζήτησα) ζεστό νερό (μέχρι που ήρθαν τα γκρουπάκια των Γάλλων και έκανα μετά τις 10, οπότε ήταν κρύο) οι τουαλέτες και οι ντουζιέρες σε καλή σχετικά κατάσταση, καθώς και οι κουζίνες, τις καθάριζαν πρωί και βράδυ, ο χώρος γύρω από την πισίνα, όπου είναι και το εστιατόριο πολύ όμορφος, στο μίνι μάρκετ καλές τιμές, φρέσκα φρούτα, δικά τους λαχανικά φθηνά και πεντανόστιμα, κάποια από τον κήπο τους, πλήρωνα 22,50 € ημερησίως (3 άτομα, μεγάλη σκηνή, ρεύμα, πάρκιγκ δικό τους ) η παραλία μπροστά από το κάμπιγκ θεϊκή, τόλμησα και άφησα αρκετές μέρες την ομπρέλα μου, καρεκλάκια κλπ στημένα και δεν μου τα πείραξε κανείς.
Αρνητικά : Μικρές θέσεις και ως εκ τούτου, οι σκηνές πολύ κοντά η μία στην άλλη, παρότι τα αυτοκίνητα είναι παρκαρισμένα σε ξεχωριστό χώρο, περνούν μέσα από το κάμπινγκ τα βανάκια και τα αυτοκίνητα από το δίπλα ξενοδοχείο ιδιοκτησίας τους, πράγμα πολύ ενοχλητικό, τα σκουπίδια συλλέγονται με ένα μεγάλο φορτηγό, καυσαέριο και σκόνη, αλλά όλα θα ήταν υπέροχα αν δεν υπήρχαν τα γκρουπάκια των Γάλλων κλπ, τα οποία χαλούν κυριολεκτικά την εικόνα του κάμπινγκ από όλες τις απόψεις, όπως και κάποιοι πλανόδιοι μικροπωλητές, στους οποίους παρέχεται στέγη στο πάρκινγκ του κάμπινγκ και νιώθεις γενικά μια ανασφάλεια.
Παρόλα αυτά, είναι μακράν το καλύτερο κάμπινγκ του νησιού, εγώ είχα κλείσει στο άλλο παραδίπλα από το οποίο έφυγα πάραυθα!!!
Περάσαμε φανταστικά, θα ξαναπήγαινα, αλλά θα επέλεγα διαφορετική θέση.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
29 Ιουλίου 2018
Αναχώρηση
16 Αυγούστου 2018
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεγάλη σκηνή ( 6 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 9699

Yesterday 7279

Week 29524

Month 157105

All 12662223

Αυτή τη στιγμή online 475 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 9699

Yesterday 7279

Week 29524

Month 157105

All 12662223

Αυτή τη στιγμή online 475 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions