Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 68 0.5
ΜΗΛΟΣ 112105
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
3.5
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
3.0
To camping είναι σχετικά καλά οργανωμένο, αλλά με ορισμένα μειονεκτήματα. Οι τουαλέτες με χαρτί, πάντα καθαρές. Ζεστό νερο όμως απόγευμα προς βράδυ που πήγαινα να κάνω μπάνιο δεν είχε ούτε για δείγμα. Οπότε αναγαστικά με κρύο...
Στο εστιατόριο, αν και τεράστιος χώρος, απαγορεύεται να κάτσεις με ένα δικό σου σάντουιτς, πράγμα που δεν μου άρεσε, γιατί παντα είχε πολύ χώρο. Αναγκαζόσουν να στριμωχτείς στα τραπέζια μπροστά από την κουζινα, που ώρες αιχμής ήταν φουλ. Το μπαρ ακόμα το έφτιαχναν, οπότε δεν υπήρχε χώρος να κάτσεις για ένα ποτό. Μόνο απόγευμα προς βράδυ, σε μερικές καρέκλες που είχε γύρω από την πισίνα (αυτή είχε κλείσει). Η πισίνα αν και δεν την δοκίμασα φαινόταν καθαρή.
Στους κανονισμούς αναφέρουν πως τα κοινόχρηστα ψυγεία τα καθαρίζουν δευτέρα-πέμπτη 9.00-10.00 Ό,τι πράγματα βρίσκουν μέσα τα πετάνε στα σκουπίδια. Οπότε αν έχεις κάτι που θες, πρέπει να το πάρεις στις 9.00 και να το ξαναβάλεις στις 10.00 που τελειώνει το καθάρισμα. Δεν ξέρω κατά πόσο το κάνουν, αλλά την πέμπτη που ήμουν εγώ εκεί, κάτι τέτοιο δεν έγινε. Ήθελα κιόλας να φύγω από νωρίς για να γυρίσω το νησί, αλλά επειδή είχα πράγματα μέσα στο ψυγείο που εκτός θα χαλούσα, έπρεπε να περιμένω μέχρι τις 10.00. Καθαρισμός δεν έγινε ποτέ, και απλά έχασα τσάμπα τον χρόνο μου περιμένοντας.
Σκιά γενικά έχει φουλ, και έχεις χώρο άνετα να βάλεις και την αιώρα και να καμιά καρεκλίτσα/τραπεζάκι που κουβαλάνε πολλοί.
Γενικά μέτρια ικανοποιημένος έμεινα. Για τόσο οργανωμένο δηλαδή και με τόσους κανόνες που σου δίνουν, θεωρώ πως δεν πρέπει να έχει κανένα ψεγάδι. Ειδικά το ζεστό νερό...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Μόνος
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6628

Yesterday 5730

Week 12358

Month 139939

All 12645057

Αυτή τη στιγμή online 162 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6628

Yesterday 5730

Week 12358

Month 139939

All 12645057

Αυτή τη στιγμή online 162 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions