Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 68 0.5
ΜΗΛΟΣ 112053
Μπα......αλλά η μήλος ωραίο νησί.
Οντως οι γνώμες εδώ διίστανται και νομίζω οτι η αλήθεια ειναι προς το τέλος της σελίδας...Κατ\\\\\\\'αρχάς, στο καμπινγκ αυτό πήγα φέτος τέλη Ιουλίου.Υπαρχει αρκετή σκιά,τεχνητή αλλά δε πειράζει,οι τουαλέτες είναι καθαρές,καθαρίζονται αρκετά συχνά αλλά σε αυτό βοηθάει και ο λίγος κόσμός..το κάμπινγκ τέλη ιουλίου ήταν λιγότερο από το μισό γεμάτο.Αυτά τα πράγματα είναι αρκετά βασικά και είναι σε αρκετά καλό επίπεδο.
Και τώρα τα αρνήτικά..Πρώτα απ\\\\\\\'όλα, ο tio pano έχει πολύ δίκιο σε αυτό που λέει για την ιδιοκτησία..τρανό παραδειγμα μη σεβασμού των κατασκηνωτών,σάββατο βράδυ έγινε δεξίωση γάμου στη πισίνα!το \\\\\\\"γλέντι\\\\\\\" κρατησε ως τις 5 το πρωί,όπου αφού κάποιος φώναξε την αστυνομία,οι καλεσμένοι και το σόι αποχωρώντας τελικά πάτησαν όλοι μαζί τις κόρνες των αυτοκινήτων για να μας την \\\\\\\"σπάσουν\\\\\\\" και ξύπνησαν κ όσους λίγους κοιμόντουσαν!Πως μπόρεσε ένα καμπινγκ να δώσει την άδεια για δεξίωση στον χώρο του?Λεφτά,λεφτά,λεφτά...
Κατά τα άλλα,εστιατόριο κ μπαρ πολύ ακριβά,αρκετοί υπάλληλοι αγενείς με αποκορύφωμα μία συγκεκριμένη που ένιωθες ότι θα σε έδερνε ανα πάσα στιγμή,η θάλασσα αρκετά μακρία(την βλέπεις από ψηλά).Τέλος,μου την \\\\\\\"είπανε\\\\\\\" όταν έθιξα το θέμα της ταυτότητας,λέγοντας μου ότι έχουν τις ταυτότητες όλων,εμένα γιατί με πειράζει?\\\\\\\"Έλα αύριο άμα θες να στη δείξουμε να δεις ότι είναι καλά..χα χα χα,γελάσαμε.έιπα να μη φωνάξω την αστυνομία,ήταν κ πρώτη μέρα,δεν έιχα δει ακόμα τον γάμο..Παρ\\\\\\\'όλα αυτά,εγώ περασα καλά,λόγω παρέας και νησιού,αλλά οφείλω να τα πω!
PS.Παντού,αλλά παντού ζευγαράκια,ακόμα και στο κάμπινγκ!Milos is for lovers-ισχύει!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4227

Yesterday 7350

Week 30308

Month 109122

All 12614240

Αυτή τη στιγμή online 178 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4227

Yesterday 7350

Week 30308

Month 109122

All 12614240

Αυτή τη στιγμή online 178 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions