Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 39 0.5
Hot
ΤΖΙΑ 98727
Απο τα καλύτερα
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
2.5
Πήγαμε στο camping με τον κολλητό μου δύο αγόρια μέσα Ιουλίου. Το camping γενικά είναι 17 χλμ από το λιμάνι (το μέρος που είναι η νυχτερινή ζωή). Οπότε δεν είναι και τρομερή τοποθεσία όσον αφορά την απόσταση. Το camping όμως είναι από τα καλύτερα που έχω πάει. Σκιά τρομερή και φυσική με πάρα πολλά δέντρα. Είχε πολλές πρίζες σε κάθε 3 μέτρα και λάμπες ώστε να βλέπεις το βράδυ. Απο τις πιο καθαρές τουαλέτες που έχω δει. Σαν καινούριες, δεν σιχαινόσουν καθόλου. Βέβαια ίσως παίζει ρόλο που δεν είχε και πολύ κόσμο. Αλλά το Σάββατο άρχιζε να έρχεται κόσμος. Συμπέρασμα η Τζια έιναι πιο πολύ προορισμός σαββατοκύριακου. Από κόσμο πιστεύω πιο πολλά ήταν ζευγάρια, πετύχαμε και 2 οικογένειες, αλλά και κοριτσοπαρέες. Αυτά που λέγονται για τον ιδιοκτήτη δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν γιατί και εμείς δεν ασχοληθήκαμε και πολύ μαζί του. Πάντως από τιμές το μίνι μάρκετ δεν το θεωρώ και πανάκριβο. Ενδεικτικά το νερό 1,5l είχε 1€, η coca cola 1,5l είχε 2€. Πάγος που πήραμε είχε 4,5€ τα 6kg. Το καλό είναι ότι έχει και ψυγείο και καταψύκτη (αυτόν των παγωτών) κοινόχρηστος βέβαια αλλά τι δουλειά σου την έκανες. Γενικά πολύ προσεγμένο camping απλά μικρό (φαντάζομαι Αύγουστο θα είναι λίγο ζόρικα). Η παραλία του camping είναι συμπαθητική για μπανάκι αν και υπάρχουν καλύτερες εκεί κοντά όπως ο Κούνδουρος. Να έχετε οπωσδήποτε όχημα γιατί δεν έχει καθόλου καλή συγκοινωνία και είναι και μακριά από το κέντρο. Tips: Επειδή διαβάζω που λετε για εστιατόριο εκεί δίπλα ότι είναι ακριβό και τέτοια, που όντως ήτανε, εμείς ανακαλύψαμε ένα ταβερνάκι 1χλμ λίγο πιο έξω στον δρόμο δηλαδή λίγο πριν φτάσουμε στο camping στα αριστερά μας που λεγόταν «Εξοχικό» και είχε και τυλιχτά σουβλάκια και μάλιστα πολύ νόστιμα. Τα είχε 2 € το ένα. Αυτό για όσους θέλουν αν την βγάζουν φθηνά. Αυτά γενικά. Το προτείνω σίγουρα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2579

Yesterday 8800

Week 37460

Month 116274

All 12621392

Αυτή τη στιγμή online 183 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2579

Yesterday 8800

Week 37460

Month 116274

All 12621392

Αυτή τη στιγμή online 183 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions