Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 39 0.5
Hot
ΤΖΙΑ 98725
ΚΑΛΟ
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
Πηγα περυσι με παιδι και αυτοκινητο για 7 ημερες αρχες Αυγουστου. Το νησι ειχε αρκετο κοσμο με τις κυριλε παραλιες (μπλιαχ) γεματες, τα μπαρακια γεματα κλπ. Τιμες δεν θυμαμαι ομως δεν ηταν κατι εξωφρενικο σε συγκριση με την γενικοτερη κατασταση στο νησι. Απ' τα πιο ακριβα νησια που εχω παει με αναλογια τιμης-σερβις αντιστροφως αναλογης! Ενιγουεϊ, το καμπινγκ ηταν πολυ καλο απο αποψη σκιας και καθαριοτητας, ησυχο, με ωραιο κοσμο (οικογενειες, ζευγαρια, παρεες, μονιμους και μη) η παραλια διπλα αρκετα καλη. Δεν θυμαμαι να ειδα οργανωση, ξαπλωστρες και λοιπα αλλα δεν ειμαι σιγουρη. Απο παροχες: μινι-μαρκετ, ενημερωμενο αλλα πανακριβου! Καφε, ο θεος να το κανει και για να κατσεις πρεπει σωνει και ντε να παραγγειλεις. Μην πας με το καφεδακι που μολις εψησες ετσι για να χαζεψεις τι-βι... Θα σου χαλασει η διαθεση. Κουζινα με γκαζι και ψυγειο, πλησταριο(!), και τουαλετες πολυ καθαρες με ζεστο νερο αλλα φροντισε για το δικο σου χαρτι υγειας!!! Ταβερνα διπλα στο καμπινγκ π α ν α κ ρ ι β η και το φαγητο ντεμι!!! Τωρα στο θεμα του διαχειριστη... Αξεστος, αναγωγος, και αγενης, οπως και η γυναικα του. Φανταστειτε οτι την πρωτη βραδια εμεινα σε κατι φιλους στο νησι, οποτε του ζητησα (το επομενο κιολας πρωι) αν γινεται να μου χρεωσει μονο τη σκηνη που ειχα στησει. Απαντηση του τυπου: Μου λες ψεμματα! Αφου σε ειδα να μπαινεις με το αυτοκινητο.... Εγω εν τω μεταξυ ημουν στην αλλη μερια του νησιου 25χλμ μακρυα... Κι αλλα τετοια καραγκιοζιλικια... Ανοιξε το 2χρονο μια τσιχλα και δεν με αφησε να παρω ενα μπουκαλακι νερο των 50 cents αν δεν του εδινα και τα 10 της τσιχλας....
Για να μην το κουραζω, αν κανεις τον αδιαφορο και δεν αφησεις τον γυφτο να σε χαλασει θα περασεις πολυ ωραια στο νησι! Μην ξεχασεις Συκαμια, Καλιδονυχι και Σπαθι.. Και φυσικα ποδαρατο και φυσιολατρεια μεχρι την Καρθαια.....
Have fun!!!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 5852

Yesterday 7350

Week 31933

Month 110747

All 12615865

Αυτή τη στιγμή online 222 επισκέπτες και 2 μέλη

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5852

Yesterday 7350

Week 31933

Month 110747

All 12615865

Αυτή τη στιγμή online 222 επισκέπτες και 2 μέλη

Kubik-Rubik Joomla! Extensions