Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 5 0.5
ΙΟΣ 20690
ΟΤΙ ΠΙΟ ΑΘΛΙΟ ΕΧΩ ΔΕΙ
Πηγα σαυτο το αθλιο καμπινγκ φετοσ και ητανε οτι χειροτερο εχω δει στη ζωη μου! Δεν μπορω να καταλαβω πως μενουν εκει ανθρωποι!Εχει παμπαλαιες εγκαταστασεις, για γκρεμισμα τελειως, η απολυτη βρωμα, η αθλιοτητα στις ττουαλετες μεχρι εκει που δεν παει. Τα παντα σκουριασμενα οτιδηποτε υπηρχε μεταλικο. Στην κουζινα δεν υπηρχε τιποτα εντελως για να μαγειρεψεις (πχ Πετρογκαζ) και δεν ειδα και ψυγειο πουθενα. ΤΟ πρωι σε ξυπνουσανε οι γυρω με τις αγριοφωναρες τους και τοβραδυ δεν μπορουσες να κοιμηθεις απο του τυφλα που ερχοντουσαν στο μεθυσι και τραγουδουσαν και σκονταφτανε πανω στη σκηνη σου. Κανονες δεν υπηρχαν και αυτο που με πειραξε περισσοτερο ειναι οτι δεν υπηρχανε κανονες υγιεινης αν αναλογιστεις οτι μεσα στο νεροχυτη που πλενεις τα χερια σου και το προσωπο σου ειδα ενα προφυλακτικο πεταμενο. Επισης, ξυραφακια στο πατωμα και μεσα στις τουαλετες δεν υπηρχε καδος. Επισης δεν ειδα ποτε μου καθαριστρια σαυτο το καμπινγκ και αμφιβαλλω αν υπαρχει. Το κουνουπι πηγαινε συννεφο μεχρι και τη μερα
:eek: . Αυτο το καμπινγκ ητανε η απολυτη αηδια για μενα γιαυτο εφυγα την αλλη μερα. Αναρωτιεμαι ειναι μεγαλη πολυτελεια να ζητας οι τουαλετες να ειναι καθαρες και να υπαρχουν ωρες κοινης ησυχιας? :-x :-?
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 7924

Yesterday 7350

Week 34005

Month 112819

All 12617937

Αυτή τη στιγμή online 200 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7924

Yesterday 7350

Week 34005

Month 112819

All 12617937

Αυτή τη στιγμή online 200 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions